2737
2734
عنوان

چرا خیلی از متهلا از زندگی ناراضین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 106 پست
خب بالای سی خواستگار کم‌میشه پسرای این دورهم خیلی پرتوقعن 

کیفیت مهمه نه کمیت تعداد کم شه ولی انگار غربال شده هستن

دو تا از دوستای من بالای سی سال 

ازدواج بهتری رو داشتن تا ما که زیر 30 رفتیم🥴

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 

منم خیلی دیذم متاهل های ناراضی.... نمی دونم واقعا فازشون چیه. یه مدت همش، می گن خوش به حالت که مجردی و... و هی می نالن. بعد یهو که خواستگار میاد برام می گن سخت نگیر و دیگه انتخاب کن و ازدواج کن....واقعا نمی فهمم چشونه 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه اولش همینو میگن خواهر 😂😂😂😂 بعد که میرن تودل زندگی بلانسبت به غلط کردن میفتن واقعا بدون ...

😓✌️😪

ولی من دوستایی داشتم که مثل من ساده نبودن و الان از کانادا و دبی عکساشون رو لایک میکنم🤓🤣

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 
2731
قشنگ بود حرفت ولی حرف مردم ازاردهندست خیییییلی مسخره میکنن

مردم همیشه حرف دارن عزیزم

و اگه خدانکرده ازدواج نسنجیده ای داشته باشی که بیشتر از قبل حرف بارت میکنن

والااا بدم میاد از بعضی که میگن فقط اخلاقش مهمه من باهاش تو چادر هم زندگی میکنم باهاش نون خشکم راضیم ...

🌸میدونم عزیزم من دیگه در این حد نگفتم در حد درآمد متوسط و خونه نداشتنش کوتاه اومدم 

ولی اتفاقا اینایی ک میخوان برن تو چادر و خیلی دیگه راحت میگرن تا بابای طرف رو در نیارن ول نمیکنن

دیدم که میگم🤒

مورد بوده گفته من فقط یه حلقه میخوام و یه گلیم برا زندگیم

داداشا رو ب جون هم انداخته و خونه و زندگی صاحب شده برا خودش بیا و ببین

2738
مجردی از هفت دولت آزادی ولی متاهلی مسعولیت یک زندگی رو دوشته بچه بزرگ کردن ...مواظب رفتارت باشی... ه ...

من مجردم ولی مجردیم خوب نیست آدم هیچ کس نداره نه شوهر نه بچه ای تنهایی اذیت کندست 

خدایا کمکم  کن
بستگی داره کجا باشی و با چه فرهنگی  اتفاقا دختری ک تو جامعه باشه کیس های مناسبی پیش روش هست ...

والا منم خیلی تو جامعه بودم ولی معیارپسرا فرق کرده همه چی تمام میخوان 

خدایا کمکم  کن

نه بابا اگه پول باشه خیلیم خوبه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

باور نکن همه شون یه روز بدون شوهرشون نمیتونن زندگی کنن

این رفتار ما مردمه ایران از هرررررررر چیزی ناراضی هستیم عادت کردیم غر بزنیم و ایراد بگیریم در کل باور نکن زن و شوهرا یه روز باهم بدن یکماه خوب ولی نمیان یکماه خوبو بگن که

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2706