2737
2739
عنوان

کیست بارتولن

3770 بازدید | 7 پست

بچه هااا کسی این کیست و داشته من بعد نزدیکی طرف چپ از پایین نزدیک واژنم ورم میکنه سفت میشه نمیدونم بارتولن یا نه یکبارم دکتر رفتم خیلی فکرمو درگیر کرده 😔😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزرگ میشه بعد نزدیکی دستشویی میرم بعد چندروز ورمش کمتر میشه درد ندارم خیلی

ببین این مشکل هم واسه من پیش اومده هم واسه خواهرزاده ام هم دوستم

احتمال ۹۰ درصد همون بارتولن هست.

به طور طبیعی دوتا غده دو طرف واژن هست که اگه اشتباه نکنم کارش تولید خیسی و رطوبت واژنه  وقتی مایع ترشح شده راه خروج نداشته باشه جمع میشه و تبدیل به عفونت میشه.

اگر خیلی بزرگ و دردناک نیست اینکارا رو بکن مرتب با ژل شستو شوی بانوان بشور خودت رو من ژل دیترون دارم عالیه سوزش و خارش رو میبره

هرروز چندبار برو دوش بگیر یا سخته برات بشین توو وان ابگرم وان ندارین توو تشت ابگرم بشین یا اصلا با شیر اب گرم بگیر روش

قرص سفالکسین و مترونیدازول بخور (اینو توصیه نمیکنم ولی روی خودم و خواهرزاده ام جواب داد)

قبل و بعد از نزدیکی هم بهداشت رو رعایت کنین و خودتون رو بشورین حتما

الهی به امید خودت
ببین این مشکل هم واسه من پیش اومده هم واسه خواهرزاده ام هم دوستم  احتمال ۹۰ درصد همون بارتولن ...

مرررسی عزیزدلم که جوابمو دادی اولین بار که دیدم رفتم دکتر زنانم معاینه کرد گفت فقط ترشحات بارتولنت زیاده داروهم نداد ولی از اونموقع فکرم مشعوله میگم یکبار دیگه برم معاینه از داخلم نگاه کردم چیزی نیست فقط یکم ورم داره که موقع نزدیکی بزرگ میشه و سفت 

2738