2737
2734
عنوان

کدبانو ها بیان رمز و راز قیمه خوشمزه تونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 31 پست

لپه رو یه پیاز درسته کوچیک بنداز توش جدا بپز چون لعاب بوی میده پخت به مواد اضافه کن گوشتش رو با پیاز تف بده با آب جوش بگذار بپزه، ادویه زرد چوبه و دارچین و فلفل سیاه و زعفرون و یه قاشق گلاب بریز

لیمو امانی رو پاک کن بریز توش

تو یوتیوپ بزن قیمه جواد جوادی 

کلا دستور همه غذاهاش عالی درمیاد

تو گوشتت‌ دنده‌ هم‌ بگذار

ربت باید خوش رنگ باشه‌ تیره نباشه

چوب دارچین کم و زعفرون زیاد‌ مصرف کن

گلاب هم آخر مقدار خیلی‌ کم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چوب دارچین بنداز توش آخر طبخ درش بیار. وقتی خورش جا افتاد خاموش کردی یه قاشق گلاب بریز .مزه قیمه ...

ممنون عزیزم همیشه پودرشو‌میریختم این سری چوب دارچین میندازم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

اها من اول تو گوشتم زردچوبه هم میریزم که بو گوشت و بگیره زردچوبه رو هیچوقت سرخ نکنید اثرش و از بین میبره اخر پخت که ادویه ها رو میزنم فلفل سیاهم میزنم من فلفل درسته میگیرم از این فلفل ساب های دستی دارم همون لحظه میسابم و میریزم خیلی فرق داره عطر و طعمش با فلفل اسیاب شده از قبل

2728

با اب گوشتت لپه رو بپز،اخرای پختت پیاز داغ زیاد استفاده کن،پودر لیمو عمانی،دارچین و گلاب کم و ملایم،زعفرون،یه قاشق اردم با اب سرد حل کن ۲۰دقیقه اخر بریز توش،رب هم نسبتا زیاد باشه،ببین انگشتاتو باهاش میخوری،من دستپختم عالیه،قیمه و قرمه  و قلیه ماهیمم که نگوووو

هل . دارچین . گلاب . لیموعمانی . زعفرون . .... چندتا دیگم بود یادم نی

ممنون

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من توش الو ميندازم خوب ميشه لپه رو با ربش رو تفت ميدم  زعفرون اخر كار ميريزم

آلو امتحان میکنم این سری

اگه لمه رو بپزی جدا گانه و بعد بریزی تو ابکش و کامل ابش بره و با رب سرخ کنی و اضافه کنی اخر پخت بهتره من این و تست کردم خیلی بهتر میشه اما من خیلی طنبلی میکنم دو تا قابلمه بشورم😁

2740
1جا افتادگی 2پیازداغ فراوان 3زعفرون وصدالبته دارچین

ممنون

یه چوب دارچین بنداز توش آخر طبخ درش بیار. وقتی خورش جا افتاد خاموش کردی یه قاشق گلاب بریز .مزه قیمه ...

ممنون عزیزم

پیازو سرخ کن با ربع تفت بده گوشتو بریز تفت بده  لپه رو جدا نیم پز کردی  آبشو جدا کن بریز ...

واایی ممنون عزیزم

اول لپه رو یه دور ابپز کن بعد باگوشت وپیاز تفت بده،من گوشتم جدامیپزم اب گوشت میریزم بجای اب معمولی،ل ...

ممنون

پیازداغ فراووووون و اینکه بوی ۴۰ تا ادویه نده، فقط فلفل و زردچوبه و زعفرون. آها همه چیزم مرحله به مر ...

ممنون

گوشت که نیم پخت شد لپه رو جداگانه با رب و دارچین و زردچوبه تفت بده بعد قاطی گوشت کن لیمو عمانی هم بر ...

ممنون

ممنون عزیزم همیشه پودرشو‌میریختم این سری چوب دارچین میندازم

پودر دارچین خورش رو تیره میکنه عزیز.

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
2706