2410
2553

چیکار میکنید قیمه تون خوشمره میشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

هل . دارچین . گلاب . لیموعمانی . زعفرون . .... چندتا دیگم بود یادم نی

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یه چوب دارچین بنداز توش آخر طبخ درش بیار. وقتی خورش جا افتاد خاموش کردی یه قاشق گلاب بریز .مزه قیمه نذری میگیره. 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care

اول لپه رو یه دور ابپز کن بعد باگوشت وپیاز تفت بده،من گوشتم جدامیپزم اب گوشت میریزم بجای اب معمولی،لیمو عمانی نمیریزم پودرشومیریزم

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2714

پیازداغ فراووووون و اینکه بوی ۴۰ تا ادویه نده، فقط فلفل و زردچوبه و زعفرون. آها همه چیزم مرحله به مرحله با هم تفت بده

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من اول گوشت و خوب با پیاز سرخ میکنم بعد یه ساعت اخر لپه رو میشورم تو سبد ابش که رفت سرخ میکنم با رب و به گوشتم اضافه میکنم لیمو عمانی هم درسته دو تا سوراخش میکنم میزارم یه ساعت تو اب تلخیش بره و بعد میریزم تو خورشت نیم ساعت اخرم نمک و زعفران و پودر دارچین و گلاب یه قاشق واسه دو نفر قیمه هام عالی میشه مثل قیمه نذری میشه بو و طعمش خیلی خوب میشه

2706