2737
2734
تازه کاراشودرست کرده بهش گفتم کجاداری میفرستی گفت بهتون نمیگم بعدامیگیم

واااا عزيزم حالا تو حرص نخورد باور كن مهمترين چيز زندگي خوشبختيه،درسته با پول كم سخته ولي خدا بزرگه شما هم اگه همت كني شايد يه منبع درامد خوب پيدا كردي،شيريني پزيت خوبه؟ميتوني كيك بپزي به سوپرماركت اينا بفروشي خيلي درامد خوبي داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظهور اقا تنها چیزی ک تموم مشکلات رو الان حل میکنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

از یاد خدا غافل نشیم و همیشه سلامت باشیم..و انشاءالله خدا معجزه کنه خونه دار بشیم

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
2738

معلم شم امسال ک قبول نشدم ببینم خدا سال دیگه چی میخواد

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔

بزرگترین آرزوم اینه که بابام خوب شه سرحال شه راه بره حرف بزنه که بازم بتونیم زندگی کنیم بازم مثل قبل باشه همه چی اون موقع بیشتر قدر زندگیمو وداشته هامومیدونم

خدایا شکرت
2706