2733
2734

وقتی تو یه جمع یکی بهم تیکه میندازه شوهرم مثه ماست میمونه ساکته وقتی از خودم دفاع میکنم میگن حرفو تو دهن شوهرت میذاری تا بگه 

بیشتر از هرچیزی از شوهرم ناراحتم که هیچوقت بلد نیست تو جمع ازم دفاع کنه و مدیریت کنه 

میگم چرا اینجوری میکنی میگه اگه حرف بزنم فلانی ناراحت میشه

منم گفتم تو حاضری من همیشه ناراحت شم اما بقیه ناراحت نشن از صبح تا حالا باهاش قهر کردم 

چکار کنم این اخلاقش درست شه 

من از لحظه ی قبل عاشقترم،،،تو از لحظه ی قبل زیباتری...نگاه‌کن هرجا داری میری،،دلِ یه شهرو همرات میبری❤😘

ازش انتطار نداشته باشه خودت دفاع کن از خودت 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شوهر خواهرش به اسم شوخی چرت و پرت زیاد میگفت.سنشم زیاده.گفتم تو خلوت بهش یا خواهرت تذکر بده وگرنه خودم جلو جمع بهش تذکر میدم شوخی با من نکنه.اونطوری بدتره

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2740

بهش بگو اقا من حمیاتتو بیشتر از فلانی احتیاج دارم. ناراحت میشه خب بشه. ناراحتی من که باید برات مهمتر باشه. ماییم ک داریم با هم زندگی میکنیم نه فلانی.بگو تو پشتم دربیا ناراحتم شد شد. عوضش من از تو خوشحال میشم.

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻

شوهر خواهرم بخاطر اینکه من به برادرش جواب مثبت ندادم همیشه داره تیکه بارونم‌میکنه و بهم‌میخنده 

یکبار شوهرم تو روش وانستاده تا به این رفتاراش ادامه نده

من از لحظه ی قبل عاشقترم،،،تو از لحظه ی قبل زیباتری...نگاه‌کن هرجا داری میری،،دلِ یه شهرو همرات میبری❤😘
شوهر خواهرش به اسم شوخی چرت و پرت زیاد میگفت.سنشم زیاده.گفتم تو خلوت بهش یا خواهرت تذکر بده وگرنه خو ...

بگو خب وقتی داره این حرفو میزنه تویی که باید جواب بدی. در عین اینکه به من توهین میشه به تو هم میشه. اینی که فقط من جواب بدم یه بخش ماجراس من میشم ادم بده. اگر دوتامون یا تو که مرد منی اعتراض کنی هیچ وقت اینطوری نمیشه.

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻

دیشب شوهر خواهرم گفت عقب مونده

منم گفتم اگه عقب مونده بودم داداشت واسم له له نمیزد

شوهرم مثه ماست داشت نگاه میکرد مثه اسکولا فقط 

منم با اشاره گفتم یه چیزی بگو بهش 

شوهر خواهرمم گفت حرف تو دهنش نذار همیشه

شوهر خواهرم بخاطر اینکه من به برادرش جواب مثبت ندادم همیشه داره تیکه بارونم‌میکنه و بهم‌میخنده  ...

شوهرت وقتی میبینه داره میسوزه حرفی نمیزنه شماخودت یبار کامل و خیلی شیک و مجلسی ایشون رو بشور وپهنم نکن که خشک شه 

شوهر خواهرم بخاطر اینکه من به برادرش جواب مثبت ندادم همیشه داره تیکه بارونم‌میکنه و بهم‌میخنده  ...

بگو که وقتی من زنتم یعنی حمایت کامل تورو میخوام دلیل نمیشه که چون ممکنه ناراحت بشه بهش هیچی نگی تو گذشته یه اتفاقی افتاده من نمیخوام تا اخر عمرم که حرف اون اتفاق هی دنبالم باشه. میخواستم حواب مثبت میدادم😄

بگو خب وقتی داره این حرفو میزنه تویی که باید جواب بدی. در عین اینکه به من توهین میشه به تو هم میشه. ...

نه همین مکالمه کوتاه هم جواب داد. رفت به والدینش گفت اونام به خواهره گفتن دیگه هیشکی تو کل فامیلشون باهام شوخی نمیکنه.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706