2737
2739

امروز یکی از دوستام پیام داده بعد دو سال .... که آره تو خیلی خوشبختی خوش به حالت...کوفتت بشه....هم شوهر کردی هم از ایران رفتی...

گفتم نمیفهمی که ممکنه دلتنگ خونوادم باشم....

نه آدم پولداری م نه اتفاقا خیلی شادم....

اتفاقا به شدت دارم خود خوری میکنم چون نتونستم کار پیدا کنم به شدت عصبی م.... حقوق همسرم واقعا کافی نیست....اینجا اینجوریه که هر دو نفر  باید کار کنن. دوستام همه سر کار میرن و موفقن... حالم داره بد میشه...انگیزه ندارم...اینم از حسودی این آدم.... این آدم خودش پزشکه...زيباست.... وضع مالی خیلی خوبی داره.... فقط ازدواج نکرده. سنی م نداره ۳۰ سالشه... من به اون حسادت میکنم که مستقل و موفقه...اون به من.... بگید چیکار کنم؟ در مقابل این آدما چه عکس العملی نشون بدم؟؟؟ و چطور انگیزه ی خودمو زیاد کنم؟ 

هیچی.ندیده بگیرشون.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون ظاهر و باطن دیگرانه

خب تو هم الکی از ظاهر اون قضاوت نکن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740

هیچی

همه ما مزایایی داریم که ازش بی خبریم ولی باعث حسادت دیگران هست

و درضمن به مزایای دیگران حسادت میکنیم که خودشون اصلا اون مزایا رو نمیبینن

ما مشکلات اونها رو نمی بینیم اونها مشکلات ما

2706