2737
2739
عنوان

نمیتونم تصمیم بگیرم

403 بازدید | 93 پست

من نظام قدیمم و امسال آخرین کنکورم بود  رشته مناسب با رتبه کنکورم  روانشناسی دانشگاه سراسری و بهداشت عمومی و علوم آزمایشگاهی خودگردان میتونم برم

ولی علاقه ای به هیچ کدوم ندارم 

راستش ی کمی گم کردم خودمو  

تصمیمم اینه ک دوباره کنکور بدم ولی میترسم از اینکه قبول نشم  و باید نظام جدید رو بخونم برا سال ۱۴۰۰ هیچ شناختی از کتاباشون ندارم 

امسال میخوام برم دانشگاه آزاد و همزمان با دانشگاه کنکور رو هم بخونم

شرایط خونمون شرایط مناسبی نیست  

از طرفی میترسم قبول نشم و رشته ای رو هم ک تو دانشگاه انتخاب کردم به دردم نخوره 

خیلی شرایط بد و پر استرسی دارم 

ولی نمیتونم هدف هام رو هم کنار بزارم  فکر اینکه اگه قبول نشم چی میشه؟ ولم نمیکنه 

یکی از دوستام میخواد کنکور انسانی بده میگه ک شرکت کننده کمه و شانس قبولی زیاد برای رشته فرهنگیان 

منم میخوام تجربی بخونم برای نظام جدید ولی میترسم ک قبول نشم  چون شانس قبولی خیلی کمه برای رشته پزشکی 

حالا من چیکار کنم خواهرانه کمکم کنید  اصلا شرایط خوبی ندارم

ممنون ک وقت گذاشتن و خوندین🌹

@لیلوکم۱۳۶۵    

@asalخانوممم    

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دانشگاه ثبت نام کن همم کنکور بده دلیلم برا گفتن اینه بقول شما شاید کتاب عوض میشه احتمالا کامل یاد بگیرب بکشه و دوم اگه قبول شدی میتونی درسایی ک در حال حاضر پاس کردی رو تطبیق واحد بدی و جلوتر بیفتی فقط رشته ای بردار ک در آینده بتونی تطبیق بدی نمزاتو

عزیزم دانشگاه ثبت نام کن همم کنکور بده دلیلم برا گفتن اینه بقول شما شاید کتاب عوض میشه احتمالا کامل ...

رشته میکربیولوژی خوبه؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
کتاباتون خیلی فرق کرده ها

شما نظام جدیدین ؟

2738
خوبه ولی سخته اساسی

جدی ؟؟

به نظرتون کدوم رشته برم بهتره؟

رادیولوزی نمیتونین یا فیزیو  علوم آزمایشگاهی

ن رتبم نمیرسه 

فقط خودگردان علوم اژمایشگاهی  ک اونم شهر خودم نیست

براتون این سه تا رو گفتم یه پیج مشاور دیدخ بودم ک هم درامدشون خوبه هم رشتشون

اوهوم ای کاش رتبم میرسید  

خیلی شرایطم بد خیلیییی

اوهوم ای کاش رتبم میرسید   خیلی شرایطم بد خیلیییی

چاره ای نسس میکرو هم خوبه ولی شما یه سری شرایط دارین میگین ک شهر خودتدن نیس هم جای دیگ درس خوندن سخته همم هزینه خودش رو داره   نمیدونم بتونین شهر دیگ راحت بخونین یا ن

2706