2733
2739
عنوان

وقتی ی بچه ای بچتونو بزنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز دوستش گفت این قد به نقاشی سبحان خندیدیم منم عصبانی شدم بعدش به پسرم میگم چرا نقاشیت رو نشونش د ...

شما شنیدی جلوی شما گف

وا من عصبانی بشم چشمام رو میبندم

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
بله تا نزنه آروم  نمی شینه

به نظر من باید از خودش دفاع کنه و حق خودشو بگیره. مثلا چند شب پیش بچه خواهرشوهرم از بچه من یکسال بزرگتره اومد به زور بادکنک پبچمو بگیره اولش این داد زد و نداد اما دید اون ول نمیکنه عصبی شد و زد تو صورتش و گرفت. اونم یکی زد تو صورت بچه من من  نه ناراحت شدم نه کار گرفتم بهشون اما از دور مراقب بودم که رفتار پرخطری نداشته باشن

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2728
به نظر من باید از خودش دفاع کنه و حق خودشو بگیره. مثلا چند شب پیش بچه خواهرشوهرم از بچه من یکسال بزر ...

من جایی باشه بچه اینجوری باشه نمیرم چون دخترم هیچکاری نمیکنه یسره میاد پیشم گریع میکنه

شما شنیدی جلوی شما گف وا من عصبانی بشم چشمام رو میبندم

باورتون نمیشه میگم کاش میشد با کسی نزارم با کسی بازی کنه نمیدونم بقیه چه طوری بچه هاشون رو تربیت میکنن یه دختر بچه 2ساله پسرم رو امروز زد بادکنکش رو میخاس پسر منم تنها کاری که میکنه به مادر اون بچه میگفت از من دورش کن از من دورش کن

باورتون نمیشه میگم کاش میشد با کسی نزارم با کسی بازی کنه نمیدونم بقیه چه طوری بچه هاشون رو تربیت میک ...

اغلب پسرا ک دعوایی هستن ک

عجیبه بچه شما

2738
چن سالشه؟  والله خیلی هم خوبه کسی اذیتش نمیکنه خیالت راحته

پنج.نه بابا پسره از رو سرسره هلش داد، اینم چنگ زده بود تو صورتش.خطرناکه.نمیدونه عواقبش چیه که. مادر پسره هم اومده بود کولی بازی

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
من جایی باشه بچه اینجوری باشه نمیرم چون دخترم هیچکاری نمیکنه یسره میاد پیشم گریع میکنه

منم اوایل همین بود دیگه میومد گریه میکرد پیشم اما نمیشد که جایی نرم واسه همین باهاش حرف ردم و گفتم حق خودتو تونستی بگیر نتونستی پیش من واسه گریه نیا که عصبی میشم‌ دعوات میکنم. دیگه از خودش دفاع میکنه. هیچوقت این کسی رو اول نمیزنه اما اگه بزنن اینم پس میزنشون. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
لوسش کردی یا خودت اصلا بهش هیچی نگفتی چطوری قلدر شده  ن واقعا

نع واقعا  یادش ندادم خودش میدونه بلده که حقشو بگیره

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
پسر من یکسال و نیمشه کل بچه های کوچه رو عاجز کرده انقد ک میزنشون

فسقلی...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2706