2737
2734

بخدا خیلی دلم گرفته 

منی ک مستاجر هستم کار نیس پول نیس امنیت نیس آزادی بیان نداریم هیچی هیچی هیچی مگه چن بار ب دنیا میام که بخوام دلم ب سری دوم خوش باشه چرا باید زنا شرمندگی مرداشون ببینن چرا باید خیلی از زندگی ها ی روزی با کلی عشق و امید ساخته شده بخاطر بی پولی و فشار اینهمه مشکل ازهم بپاشه چرا من بدبخت بااین سن کم باید آرزوی مرگ کنم فک کردید ماها زنده ایم الان نه نیستیم مرده متحرک هستیم زندگی ک توش همش استرس و فکر وخیال باشه زندگی نیس امروز و میخوریم فکر و غصه فردا جلو جلو سیرمون میکنه بخدا این انصاف نیس این مردم ک یکیش خود منم و اطرافیانم داریم له میشیم دیگ نا نداریم واسه اعتراض بچه نیارید کجا بدنیا میارید من نمیارم چرا باید بیارم ب این دنیا ک توش پر ظلم و فشار و ریاکاری و گناه و بدبختی و بی پولی با پیرشدن من بچم بزرگ‌میشه من میمیرم اما بچمم بعد خودم ب این دنیا ظالم چرا بسپارم دیگ موندم چی بگم خیلی پرم 

عشق یعنی نفست بند یکی باشد وبس👑💍🌹👌

هممون پریم فقط عزیزامونو دوس داریم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون بی غیرتیم

یعنی حق مطلب رو ادا کردیا

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

چون همه مون باهم یکصدا نیستیم و همه مون غیرت نداریم و به جای توجه کردن به مطالب مهم همیشه به مطالب فرعی (مثل حجاب و..)توجه میکنیم و یا تنها چیزی که از امام حسین یاد گرفتیم فقط گریه کردن برای ایشون وگرنه یک ذره شجاعت و غیرت امامون رو نداریم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2738

آه.حرف نزنم دام میسوزه.بزنم کاربریم میترکه😩۷ ساله عروسی کردم اگر از زندگیم بگم یه رمان غم انگیزه😩

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑