2733
2739

شبا پیش اقای شوهر نمیشه  راحت خندید

من خودم یبار خونه مادرشوهر داشتم مرغ سرخ مکردم پدر شوهرم اومد تواشپزخونه.یکم مرغ دادم بهش گفتم بابا بیا اینو بخور😂😂😂😂خخخه اونم ی لبخند زد مرغو خورد رفت بیرون.هنوزم بهش فک مکنم دوس دارم اب شم ازخجالت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بیزحمت اینو برام گزارش میزنید😐 https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5011822&am ...

نه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

من دیشب مادرشوهرم اینا خونه ما بودن یه دفعه سلفه کردم از اونطرف هم گوزیدم 😭😭آبروم رفت ..الان هنوز تو شکم 😁

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
حالا من یه بار تو جمع به شوهرم گفتم تو همیشه باید سینه ی منو بخوری؟😆 خودش رون مرغ دوست داره واسه خ ...

دهنت😂😂

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
منتشکرم😂😂

😂😂😂🌹🌹🌹🌹🌹

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706