2733
2734
عنوان

چقدر توی بورس ضرر کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوونا رو گول نزدن جوونا خودشون باید عقل داشته باشن بدونن که با عقل منطقی درنمیاد این سودها یا حداق ...

بیخود کردن من از طلا هم ضرر کردم هیچ جا نمیشه اعتماد کرد

حتی بانک هم منو گول زد

ما ماشینمونو فروختیم .نه تنها ماشین گرون شد ۳۰ تومن هم از پولمون رفت .خدا لعنت کنه این روحانی رو که به هر طریق میخواد از جیب مردم پول بیرون بکشه.

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
2738

حالا باز یه گاوی میاد میگه که چی شد تا دیروز که بورس بورس تون بود پیشاپیش میگم تو یکی حرف نزنی کسی نمیگه لالی 

اسی منم تو ضررم ولی خب سهم داری میکنم فعلا 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
جوونا رو گول نزدن جوونا خودشون باید عقل داشته باشن بدونن که با عقل منطقی درنمیاد این سودها یا حداق ...

عزیزم این سودابه خاطرتورم بود.همین طلاچقدررفت بالادلارچقدررفت بالابورسم بارشددلاروطلارشدمیکنه .تورم بالاس 

2706