2733
2734
عنوان

سلام مامانیا بیاین گریم گرفته

229 بازدید | 27 پست

دخترم یسالوچهارماهشه یبوست گرفته شدیدطوری ک خون همراه مدفوعش میاد گوشت اضاف دراورده دختربردم پمادمقعدی وشیاف ودارو داد بهش میدم همینجوره طوری گریه میکنه دل ادم کباب میشه بریدم دیگه انقدخودمم گریه میکنم

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقططط تا میتونی مایعات و چیزای ملین مث گلابی بهش بده مقعدشو با روغن زیتون چرب کن ی لگن اب گرم بزار بزارش داخل اون  بعد پی پی هم سریع بزارش داخل لگن اب گرم انشاالله خوب میشه بد دردیه

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2740

روغن زیتون بکن تو سوپ بهش بده گلم 

لواشک بهش بده شکمش روان باشه 

انجیر خشک بخر اب بکن روش بهش بده بخوره 

کاهو بدش 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

غذاهای ابکی بهش بده ،یکم شیر گرم بده بهش صبحا ناشتا الو خیس و حل شده  و  اب انجیر بهش بده ،سعی کن اب زیاد بهش بدی ،میوه هم خوبه ،شیر خشکیه یا شیر مادر میخوره ؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

سلام خوبی 

من دخترم همین طوری شده بود 

اول از همه روغن بابونه  یا بنفشه بزن به نافش 

بعد یه قاشق غذا خوری  روغن بابونه بده بخوره همراه آب 

فلوس هم بخر دم کن بده بخوره معجزه میکنه

شبا قبل خواب روغن زیتون چند قطره بچکون تو نافش یا با پنبه بدارتو نافش تا صبح هر شب اینکارو کن نتیجه اشو میبینی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

باتمام وجود درکت میکنم پسر منم ۲سالشع همین الان خوابیدع رو پام منتظرم خوابش ببره گلیسرین تزریق کنم به معقدش تا پی پی کنه ۳روزه نکرده ۶ماهه گرفتارم اینقدر دکتر بردم دارو دادم که ناامید شدم خدا ریشه کن کنه این یبوست رو 

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
2706