2737
2739
عنوان

رشته چی بزنم

917 بازدید | 125 پست

سلام بچه ها من امسال به عشق مامایی پشت کنکور موندم با وجود همه تلاش هایی که جردم نتیجه نگرفتم و نمیتونم دولتی قبول شم

آزادم ترمی 7 تومن کم کم هزینشه که خب واقعا ظلمه در حق بابام واینکه دراینده درامدشم پایینه

دیگه از لحاظ روحی شرایط پشت کنکور موندن رو ندارم  کنکور واسه امثال من نیستش که نه پول اضافی دارم بدم براش نه مدرسه خوبی درس خوندم هنوزم آثار افسردگی این یک سال داره دیوونم میکنه

خیلی سختمه از تجربی برم رشته مدیریت اما مجبوررم

نظرتونو میشه بگید چه رشته ای خوبه؟من خودم نظرم رو مدیریت و حسابداری و کمی هم مهندسی کامپیوتره

اگه واقعا توان و شرایط و روح و روان موندن دوباره نداری 

خب چاره ای نیست دیگه 

هرکدوم ک باز علاقت میگه انتخاب کن

ولی اگه واقعا یک سال دیگم میتونی 

بمون

و پاییز،بهاریست که عاشق شده است...🍁🍃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ازاد قبول میشی همونو برو

مامایی درامد خیلی خیلی بالایی داره به شرط مار غیر قانونی که من نمی پسندم ولی خیلیا مشکل ندارن

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
2731

همه رشته ها مثل همن

ببین بازار کاری کدوم خوبه

اگه معلمی قبول میشی شده زاهدان، با کله برو

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

چرا سختته عزیزم؟ چه فرقی داره از کدوم رشته بری مدیریت!؟

بنظر من تمام رشته محلهایی که میدونی اگر قبول بشی حتما میری رو بزن

ان شاءالله یکیش قبول بشی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
همه رشته ها مثل همن ببین بازار کاری کدوم خوبه اگه معلمی قبول میشی شده زاهدان، با کله برو

نمیشه باید بومی اون استان باشی

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
2706