2737
2739
عنوان

کیا شکست عشقی خوردن؟😔

200 بازدید | 17 پست

ی سال با کسی بودم خیلی دوسم داشت صدبار گفتم کات کنیم ما ب درد هم نمی خوریم بهم خیانت کرد بخشیدمش خیلی عاشقش بودم خیلی خاطره داریم خیلی هرجا فکر کنی رفتیم شمال رفتیم مسافرت رفتیم مهمونی رفتیم خانواده ها در جریان بودن منم دلم خوش بود بهش همش میگفت وضع مالی خوبی ندارم خوب شد میام جلو من بیوه بودم ی بچه ۲ساله هم داشتم پیش پدرش بود خودش همه چی می دونست و همه چی قبول کرده بود از خانوادش بچه رو مخفی کرده بود گفته بود فقط بیوه زنه تا اینکه اتفاقی فهمیدن خانوادش که من بچه داشتم دیگه نزاشتن اینم حرف خانوادش گوش داد خیلی راحت رفت خیلی راحت من موندم و آبروی از دست رفته و ی دل داغون حالم خیلی بده خیلی داغونم کرد بهم گفته بود هر چی شه تنهام نمی زاره گفت می جنگم برات ولی هیچ تلاشی نکرد برام همه چی یادش رفت عین خیالش نیس داره زندگی شو میکنه هر روز استوری و عکس میزاره من بدبخت اصلا نمیتونم غذا بخورم پیش خانوادم خیلی کوچیکم کرد میخوام خودمو بکشم برام دعا کنید بمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من وقتی ازدواج کردمو دیدم با چیزی قبلا بود فرق داره😟

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738

دعا میکنم این اشتباه دوباره تکرار نکنی عزیزم .

ما زنا میتونیم خوشبخت و شاد باشیم .حتی اگر هیچ مردی تو زندگیمون نباشن .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
تو ک یه ساله من چی بگم ک 11ساله😞😞😞عشق ی دردبی درمونه ی خنجر ک میره توقلبت ی زخم کهنه ک هردم نمک پ ...

میدونی همه چیمو با اون ساخته بودم میگفت شوهر قبلیت اذیتت کرده من جبران میکنم من خوشبختت میکنم ولی بدبخت تر شدم

ینی توم جدا شده بودی؟

نه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

درکت میکنم استارتر. منم تازگی با کسی که بی اندازه همدیگه رو دوست داشتیم بهم زدم.

منم هیچ کاری نمیتونم بکنم. همممه چیز منو یاد اون میندازه. حتی چیزایی که اون واقعا توش دخیل نبوده مثلا خیابونی که من باهاش اونجا نبودم ولی همین که باهاش اونجا تلفنی حرف میزدم برام اون خیابون شده کابوس.

الانم میبینم تو توییتر برای کسی کامنت میذاره یا حتی لایکشون میکنه دیوونه میشم

درکت میکنم استارتر. منم تازگی با کسی که بی اندازه همدیگه رو دوست داشتیم بهم زدم. منم هیچ کاری نمیتو ...

منم خیلی عذاب می کشم از پیج فیک فالوش کردم نگاه عکساش میکنم دلم میخواد تیکه تیکه شم دختر فالو میکنه دلم میخواد همین الان بمیرم خیلی حالم بده حتی به خودکشی هم فکر میکنم 

منم خیلی عذاب می کشم از پیج فیک فالوش کردم نگاه عکساش میکنم دلم میخواد تیکه تیکه شم دختر فالو میکنه ...

وای میفهمم. منم دقیقا همینجوری.

میدونی حرصم میگیره شدیددد. عصبانی میشم ولی دستمم به هیجا بند نیست. هیچ کاری نمیتونم بکنم. حتی بعضی وقتا انقد عصبانی میشم که گریه ام هم درنمیاد. دلم میخواد میرفتم یه جا که کسی نباشه و تاااا میتونم جیغ بزنم

2706