2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چیکارش کردی؟ من حس خوبی ندارم بهش

یه جا گوشه خونه گزاشتم مهره مار همه میگن خوبه نمیدونم چرا برام تاثیری نداشت

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2731
والا گرون خریدم میگن گرونم هست ننداز بره خودت بودی مینداختی دور؟

آخه تاپیک قبلی گفتی میخای بندازی دور چون برات بد آورده منم به شوخی گفتم گلم 

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
یعنی از اولش میدونستم می خوای به اینجا برسی اما گفتم قضاوت نکنم .می بینم که درست فکر کردم

نمیفروشم میندازم دور به کسیم نمیدم خیلیا بهم گفتن بفروش خیلیا میگن بنداز به اب خودم پودرش میکنم میندازم به اب بره من اهل این چیزا نبودم والا الانم خیلی حس بدی دارم خیلی داستان داشته این مهره

2738
نمیفروشم میندازم دور به کسیم نمیدم خیلیا بهم گفتن بفروش خیلیا میگن بنداز به اب خودم پودرش میکنم میند ...

حتما به نامت نزدن

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸