2737
2739
عنوان

آنابل

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 112 پست

اسی تو مشکلت چیه؟ هر روز یه تاپیک میزنی که مادرم بهم گفت زشت فلانی بهم گفت کج یه خری بهم گفت سیاه.... 

بعد هم همین عکس مات و مبهوت رو منتهی با یه لباس جدید میذاری! 

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

باز تویی با این ژستت ؟اه دختر چرا اینجوری هردفه یه عکس میزاری با همین ژست هردفه هم یکی بهت گفته زشته و فلانی مثلا ک چی بشه ؟بگیم اره زشتی یا آره خوشگلی اصن تو چرا همیشه همینجوری عکس میگیری 😐 شل و وارفته 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی تو مشکلت چیه؟ هر روز یه تاپیک میزنی که مادرم بهم گفت زشت فلانی بهم گفت کج یه خری بهم گفت سیاه... ...

سلیطه🤣🤣🤣🤣🤣 چه اسمی

بنظرم هیچ عکس خودش نیس

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

عزيزم خوشگلي كه چيت شبيه انابله؟😓

عوضش دختر دايي من واقعاااا تو يه عكساش شبيه انابله هم رفيقاش گفتن هم خودمون😂

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2728

سلام ببینید بعضیا هستن منظور بدی ندارم یه مثالی برات میزنم 

تو یه لیوان آب یه سنگ بنداز ببین چی میشه اب هاش خارج میشن دیگه ولی تو یه استخر اصلا ۱۰برابر اون سنگ رو بنداز ببین هیچییی نمیشه

2738

ببین هر کسی یه زیبایی درونی ای داره نباید نعمت خدارو کفر گفت هر کسی زیبایی خاص خودشو داره و خب بدون با یه حرف هیچ وقت هیچ چیز عوض نشده زندگیتون طبق نظر مردم نچین طبق نظر خدا بچین

2706