2733
2734
عنوان

اکیپی میخایم بریم بیرون ولی..

530 بازدید | 17 پست

دوست پسرم یه دوست داره.که اونا با دوست دخترش و ی دختر دگ و دو تا پسر دگ ی اکیپ دارن.دوتا دخترارو میشناسم،همکلاسیم بودن..دوست دخترِ دوستِ دوستپسرم خیلی خوشگله،خیلی😑

حالا مث اینکه قرار گزاشتن باهم بریم بیرون. ی حس خیلی بدی دارم ک میخایم بااونا بریم و اون دختر خوشگله باهامونه😔اعتماد ب نفسم پایین نیستا،ولی خب خیلی خوشگله و نمیخام اصن دوست پسرم ببینتش😪😪

شماهم اینجوریین؟😭😭

خب دوست پسرت اون دختر خوشگلو ببینه مثلا چی میشه؟

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوس پسر مهم نیس😏

تو ایران پسرا با دوس دختراشون ازدواج نمیکنن

با دوس دختر مردم ازدواج میکنن

اره😕

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738

اصلا از اکیپی بیرون رفتن دوست دختر پسرا خوشم نمیاد عاقبت خوبی نداره

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
مغزم هنگ کرد

ی دوست دارم ک دوست داره با دوست تو دوست بشه تو دوست داری با دوست من ک دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشی

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  

دوس پسری که اینجوری بخواد بره بیرون هم نرید تو چت و این چیزا میره جای دیگه

یکم خودتو قبول داشته باش

Dentistry student👩‍⚕️اسمم به خاطر همونه💙💎😅حالا که خوندی واسه آرامشمم آرزو کن میدونم مهربونی
دختره رو درسته قورت میده نمیدونی مگه😐

نه نمیدونستم ممنون که بهم آموختید

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2706