2737
2734
عنوان

افسردگی بعد زایمانه؟؟

45 بازدید | 2 پست

شوهرم دیروزفقط یه بار بچه امون دید اونم چند لحظه شب که از سرکار اومد هم دیر بود دحتری خواب بود سراغش هم نگرفت 

من زیادی حساس شدم  یا دار بی محلی میکنه ؟؟ امروز هم کلا خوابه چون دیشب پنج ونیم خوابید ،، بعد مادرم و خالم هی پیشم میگن چ قدر میخوابه سراغ بچه نمیگیره ..تازه زایمان کردم نقریبا ...این بی محلیه شوهرم هس البته فقط دیشب این ماجرا بوده هر شب میبرده بچه رو خواب میکرده هم یا من دارم افسردگی  بعدزایمان میگیرم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

افسردگی بعد زایمان خیلی بده من همینطور بودم همش الکی بهونه میگرفتم گریه میکردم دلم نمیخاش بهش شیر یدم بدم میومد از بچم‌ خیلی حالم بد بود مث دیونه ها شده بودم  فقط سعی کن زیاد به این چیزا فک نکنی گرسه نکنی خودتو ناراحت نکنی که بدتر میشی هرروز

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
افسردگی بعد زایمان خیلی بده من همینطور بودم همش الکی بهونه میگرفتم گریه میکردم دلم نمیخاش بهش شیر ید ...

من یهویی اینجور میشم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘