2737
2734
عنوان

من سالها پیش یه خواستگار داشتم ...

1643 بازدید | 48 پست

سنتی بود ویکی از فامیلا معرفی کرده بود 

تا لحظه ای که بیان حس خوبی به آمدنشون نداشتم 

یه جورایی هم تو اون سن نمی خواستم ازدواج کنم

بالاخره اومدن وقتی دیدم احساس کردم چهرش رو توی هم کشید وتا لحظه آخر نگاهی بم نداشت خانوادش هم همه حرفی می زدن جز بحث ازدواج بعد نیم ساعت رفتن .....اینم بگم پسره حتی چایی شو نصفه خورد... حالا یادم نمی یاد،میوه خورد،یا نه ،پسره خیلی چهره جذابی داشت 

ولی برخوردش خیلی زد تو ذوقم  طوری که مطمئن بودم نپسندیده ...تا فرداشبش همون کسی که معرفی کرد زنگ زد وگفت اومدن گفتن پسندیدن 😳😳😳😳دقیقا تعجب کردم 

قشنگ ۱۰دقیقه بعدش زنگ زد دوباره گفت پدر پسره صبح اومده گفته پسندیدیم ولی اگه اجازه می دید استخاره کنیم حالا اومده گفته استخاره بد اومد ...اون لحظه احساس کردم واقعا خرد شدم جلو خانوادم خیلی دلم گرفته بودحتی ما باهم حرف نزدیم 

دوباره ۶ماه بعدش گفتن دوباره می خوایم بیایم  منم اینبار جواب رد دادم ...حالا یسری سرزنش می کنند،که پسره پسره خوبی بود چرا رد کردی،یا جلوی من می گفتن با زنش اون طوری بده اینطوری بوده...

از نظرشما اشتباه کردم !!؟

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

نه

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بچه ها من فک کنم افسردگی گرفتم😟کسی نمیتونه کمکم کنه؟؟

قصد انجام هرکاری دارم حوصلشو ندارم.عصبانی میشم.حوصله خانوادمو ندارم.گوشه گیر شدم.دلم میخواد برم جایی دور از همه.از،پدرومادرم بدم میاد😔دلم میخواد خودکشی کنم

استخاره بعد چند ماه تغییر کرده؟ نه اتفاقا خوب کردی 

گفتن اشتباه کردیم استخاره کردیم 

ولی معلومه این از سیاستشون جلوی معرفمون بود

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

به نظرمن کاردرستی کردی رفتن دوراشون روزدن برگشتن من خودم یک خواستگاراینجوری داشتم جواب رددادن بعدم به مامانم گفتم ازاون روزکه استخاره بدامده بودحالاخوب شدرفتن دوراشون زدن برگشتن😐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2706