2737
2734

الان پنج روزه سقط کردم اما از دیروز صبح درد زیر شکم وکمر دارم و از دیشب خونریزیم زیاد شده و تیکه های بزرگ تقریبا خونه لخته که بافت به نصبت سفتی داره دفع میکنم باز خوب شدم و خونریزیم کم شد حتی دردام هم قحط شدن اما باز از امروز ۳ساعتی میشه دوباره شروع شده باهمون علائم دیشب و همون لخته ها و دوباره خونریزیم زیاد شده دردم خیلی زیاد هست اثلا تکون میخورم خونریزی دارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم هنوز از جفتت جا مونده. باید بری دکتر. چند وقتت بود؟ 

او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...
2738

من ۲بار سقط کردم فقط تا میتونی بشین شربت زعفرون بخور با زعفران زیاد تا رحمت تخلیه شه وگرنه مجبور میشی تیکه بردارن از رحمت که دردش ۱۰۰برابرع سقطه من کرده بودم 

خدایا شُکرت❤🧿
من ۲بار سقط کردم فقط تا میتونی بشین شربت زعفرون بخور با زعفران زیاد تا رحمت تخلیه شه وگرنه مجبور میش ...

اینم بگم بعده خوردن خونریزی خیلییی بیشتر میشه ولی زودتر تموم میشه

خدایا شُکرت❤🧿
برای درد مسکن بخورم برای خونریزی چیکار کنم خیلی زیاد شده ولخته های سفت دفع میشه

از رگهایی که جفت رو تشکیل میدن هنوز مونده و مدام خونریزی میده جاش و لخته میشه و دفع میشه. تا اون رگها قطع نشن همینه

او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...

ببین منم فک میکردم سقط مثل پریودی اما دردهای زایمانی یکم خفیف تر منو گرفت وای مگه تموم میشه از اخر رفتم بیمارستان کلی خونریزی داشتم اما معاینه کرد کلی دفع شد در دام کم شد اما تا ظهر روز بعد بستری بودم . چجوری بعضی ها ب راحتی سقط میکنن برا من ک اینجوری نبود 

2706