2733
2739

بچه ها من همیشه فکر میکردم با ازدواج همه مساله های جنسی آدم حل میشه دیگه نیازش برطرف میشه

اما اینجا خیلیا تاپیک میزنن ک متاهلیم و نیازمون برطرف نمیشه😐

خب چرا؟ ینی طرفشون دل به کار نمیده یا مشکل از جای دیگس؟ 

من خودم مجردم ولی برام فاجعس اگه یروز ازدواج کنم و باز نیاز جنسیم برطرف نشه خیلی ترسناکه چون آدم مرض نداره ک ازدواج کنه خب این مسائل خیلی مهمه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ دغدغه فکری هایی بزا ازدواج کنی حالا 

آخه آدم میترسه

دیگه حالا خودمونیما آدم ازدواج میکنه برا نیاز جنسیش

اگر اینم برطرف نشه انگار فقط غذاپختن و ظرف شستن اضاف شده ب کاراش😐

خب آدم مجرد بمونه بهتره ک

2738
😂😂😂كلا رو اين تمركز كرديا.هدف اصلي ازدواج نشه😂سخت نگير دختر جان

بنظر من واقعا هدف اصلی ازدواج همین مسائله

ولی باید معیارای دیگه ای هم داشت

آخه آدم میترسه دیگه حالا خودمونیما آدم ازدواج میکنه برا نیاز جنسیش اگر اینم برطرف نشه انگار فقط غذ ...

ینی میخوای بگی واقعا فقط به خاطر همین موضوع ازدواج میکنی ینی تکیه گاه نمیخوای پشتیبان یا کسی ک دوسش داشته باشیو دوست داشته باشه عزیزم ولی کل زندگی ک توی رابطه ج.ن.س.ی خلاصه نمیشه که اول باید عشق و محبت باشه بعد این چیزا قربونت 

بنظر من واقعا هدف اصلی ازدواج همین مسائله ولی باید معیارای دیگه ای هم داشت

عزيزم تو ازدواج كن اينقدر مسال مهم هست اينو ميزاري گزينه اخر.اگه هدفت اينه اصلا شوهر نكن.هر روز يه موضوع جديده.ا

ینی میخوای بگی واقعا فقط به خاطر همین موضوع ازدواج میکنی ینی تکیه گاه نمیخوای پشتیبان یا کسی ک دوسش ...

اینا هم مهمه

ولی دارم میگم ببین مثلا من عشق و محبت و تکیه گاه بودن رو از طرف خانواده دریافت میکنم

اگر نیاز جنسی نبود هیچوقت ب ازدواج فکر نمیکردم

درکل نیاز جنسی هست ک آدم رو ب ازدواج سوق میده 

2706