2737
2739
عنوان

زنی هست شوهرشو اذیت کنه؟؟؟؟

1059 بازدید | 76 پست

همه جا از شوهراتون مینالین عایا خانمی هست ک برعکسش باشه🧐🧐🧐🧐خود من دیشب بحسمون شد کلی دری وری گفتم دلش شکست دلم سوخت براش هر کار کردم آشتی نکرد میگ دلمو شکوندی دیگ باهات کار ندارم😐😐😐😐راهکار بدین چطوری از دلش درارم

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو ببخشید ☹☹🙁بعد بغل کن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731

بگو از ته دل پشیمونم دیگه تکرار نمیشه بعدم ب و س 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2738

مرد مثل بچس بايد يجوري رفتار كني رشد كنه ولي خانوما خودشون هييييچوقت نميبينن هميشه بد رفتازي ميكنن شوهرشون ك شكل ميگيره ميشينن مينالن 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

من..همیشه.🥺میزنمش داد میزنم عین وحشیام..اون ارومه دوستم داره..فقط برای من ارومه دیت بلند نمیکنه فقط میزاره بزنمش داد نمیزنه ارومه کلا اما بیرون چیزی بشه دادددد میزنه که نگو وحشی میشه فقط برا من اینجوریه

🥰🤱🏻
2706