2733
2734
عنوان

کار های همسرم😔😔

284 بازدید | 30 پست

دو ساله عقدم خیلیی دارم اذیت میشم. همش صداش برام بلنده همش ی حرفی میخواد بزنه داد میزنه😔جلو خانواده خودم خانواده خودش داد میزنه بعد ک بهش میگم میگه من صدام بلنده داد نزدم😔😔خسته شدم انقد قهر کردم ولی بی نتیجه بوده چیکار کنم؟؟

میانِ دَستانِ خالیَم،تَمامِ دارو نَدارم نِگاه توست 💖آقاییم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

محرومش کن از خودت ازدیدنت از محبتت

نرو اونجا یه مدت و دعوت نکنین خونه 

بگو ترجیح میدم شخصیتم حفظ بشه پیش خانواده ها یچه نیستم سرم داد بزتی

و اینکه کلا تو جمع با شوهرت حرف نزن 

من اگر ندونم جواب شوهرم به حرفی چی خواهد بود اصلا همکلام نمیشم تو جمع باهاش

2738
محرومش کن از خودت ازدیدنت از محبتت نرو اونجا یه مدت و دعوت نکنین خونه  بگو ترجیح میدم شخصیتم ...

یکم باهاش قهر میشم انقد اذیت میکنه انقد قلقلکت میده انقد مسخره بازی در میاره نمیتونم جلوی خودمو بگیرم ک نخندم اصن. نمیدونم چرا 😔😔😔

شوهر منم تن صداش بلنده عزیزم حتی تو خونه خودمونم بلند صحبت میکنه من تذکر میدم بهش میگم میشنوم یواش یواش...اگه لحنش باهات بد به غیر از تن صداش بگو تا بگم چیکار کنی!

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم برام می افته❤❤❤
یکم باهاش قهر میشم انقد اذیت میکنه انقد قلقلکت میده انقد مسخره بازی در میاره نمیتونم جلوی خودمو بگیر ...

عزیزم میای تلگرام اگه دوس داشتی  ویس بدم بهت

@englishapieceofcake

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

چرا رندگی ها انقد سرد و بی ارزش شده مردا انقد خیانت و رفتار سرد و پرخاش گر و دست بزن و همه انگار به زور کنار هم قرار گرفتن.داریم به کجا میریم😔منظور من کلی بود عزیزم مرد پرخاشگر واقعا عذاب اوره

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
میدونم چی میگی عزیزم ادم دلسرد میشه  مظلوم نمایی رو شوهرت جواب میده؟

نمیدونم😔😔هروقت نیازم داره میاد سمتم.من یکم میگم بخاطر بچه بودنشه اینجوره😔اخ خونه ماهم هست طرز حرف زدنشم بلد نیس. با بابام خیلی جوره دیشب بهش میگه اها چشات در بیاد درختی ک خریدم میوه داده.شوخی میکنه ها ولی من از خجااالت اب شدم

شوهر منم تن صداش بلنده عزیزم حتی تو خونه خودمونم بلند صحبت میکنه من تذکر میدم بهش میگم میشنوم یواش ی ...

لحنشم بده😔😔کلا انگار بلد نیس حرف بزنه 😔

2706