2733
2739

واسش چندتا کتاب گرفتم مداد رنگی دفتر نقاشی استخر توپ 

چی کارا کنم چه بازی هایی بگیرم؟؟

چطور باهاش بازی کنم

شما چی کارا می کنید 

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من براش با مدادشمعی و‌مدادرنگی نقاشی میکشم‌بعد قیچی کوچیک‌گرفتم‌براش‌میدم‌خودش دوربری میکنه مثلا

کلا ریز ریز میکنه

ولی خب میشینه

اولش باید براش وقت بزارم باهاشبازی کنم بعد میشینه

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
2728

مشکل منم هست.نمیشه از صبح تا شب باهاش بازی کنم خسته میشم بچه مم که ماشالا ول کن نیست.اصلا با اسباب بازیاش بازی نمیکنه بیشتر دوس داره با من بپر بپر و توپ بازی کنه.خیلی افسرده شدم

خمیر بازی  بگیر باهاش بازی کن

رنگ انگشتی بگیرر برین حموم بازی کنه یا رو برگه 

کارتون های مناسب سنش یا فیلم های اموزش فارسی و انگلیسی بریز تو فلش بزن به تلویزیون هم سرگرم میشه هم چیزی یاد میگیره 

لگوی خونه سازی بگیر تا بازی کنه 

خودت براش شعر بخون و بازی کنین تو خونه 

مسابقه توپ تو سبد انجام بدین و …

کلیییی کار هست اگه حوصله داشتی باشی

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

من هیچ کار با خواهر برادر بزرگ ترش بازی میکنه اصلا بمن کار نداره

از حسن های بچه پشت سرهم🤪🤪

ولی اگر بچه شما تکه  من با دخترم تنها بود خونه سازی ...آشپزی بازی ...نقاشی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
من براش با مدادشمعی و‌مدادرنگی نقاشی میکشم‌بعد قیچی کوچیک‌گرفتم‌براش‌میدم‌خودش دوربری میکنه مثلا کل ...

قیچی خطر ناک نیس واسه بچه دوساله؟؟؟

2738
خمیر بازی  بگیر باهاش بازی کن رنگ انگشتی بگیرر برین حموم بازی کنه یا رو برگه  کارتون های ...

رنگ انگشتی چجوریه؟؟؟؟

رنگ انگشتی چجوریه؟؟؟؟

یه رنگ غلیظ مثل ماست سفت تر حتی 

با انگشت باید بکشی رو برگه یا رو دیوار حموم 

خیلی راحت با اب پاک میشه

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
قیچی خطر ناک نیس واسه بچه دوساله؟؟؟

منم میدم.قیچی بزرگ نیست که

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
من هیچ کار با خواهر برادر بزرگ ترش بازی میکنه اصلا بمن کار نداره از حسن های بچه پشت سرهم🤪🤪 ول ...

تفاوت سنی بچه هات چقده؟من ایده الم ۵ ساله

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

بچه های من برنامه کودک میبینن.با همدیگه زیاد بازی میکنن.بعضی موقع ها میان میگن مامان تو بیا بازی.من بیشتر بهشون شعر یاد میدم.سوال خیلی میپرسن‌.تا دلت بخواد هم لباس عوض میکنن روزی حداقل ۱۵ دست.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

دخترم ۸ و نیم سالشه  پسرم ۵ و نیم سال و پسر بعدی ۲و ۳ ماه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

من‌وسایلشو جدا جدا گذاشتم همه رو با هم قاطی نکردم

به ترتیب بهش میدم بازی میکنه ، خسته که میشه ازشون اون سری رو جمع میکنم بعدی رو میارم براش 

خلاصه بجز اسباب بازیاش هر چی تو خونه که خطری براش نداشته باشه و خراب نکنه رو هم بهش میدم باهاش سرگرم شه، اگه دیگه خیلی هم بهونه بگیره خودم یکم قائم موشک بازی میکنم باهاش روحیه اش که سرحال میاد بعدش با وسایلش سرگرم میشه

خلاصه تی وی و گوشی اصلاااا

گوشی که به هیچ عنوان ولی تی وی مگه چییییی بشه

روزی دو تا نیم ساعتم با مهرو سجاده اش بازی میکنه ، نماز که میخونم واسه اونم یه سجاده گذاشتم اونم میشینه کنارم بعدشم که من پا میشم اون همچنان سرگرم باهاشون تا حدود نیم ساعت ،۴۰ دقیقه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2706