2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده مادرم بخاطر من خیلی تحقیر شد😫😫😫😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2283 بازدید | 120 پست
سه چهار سال پیش برای مستقل شدنم دعا گرفت مادرم الان از شوهرش داره جدا میش اونم از لجش زنگ زده این جر ...

چرا مادرتون به شوهر گفت؟؟؟و اصلا چرا شما چرا زیر بار رفتید بگید دروغ می گه. 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 
سه چهار سال پیش برای مستقل شدنم دعا گرفت مادرم الان از شوهرش داره جدا میش اونم از لجش زنگ زده این جر ...

چرا عذر خواهی کنه

نباید میذاشتی

دوست داشت داشت بگیره

می گفت ببینید چه کردید که من دست به دامن دعا و ...شدم

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرت باید میزد زیرش

میگفت داره دروغ میگه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜

توروخدا حرفی نزنیدک بیشترنمک روزخمم بپاشه حالم اصا خوش نیس هیچکس هم ندارم اومدم اینجا خاهرانه دلداریم بدین یکم آروم شم تو دلم آتیش ب پاست

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2731

خب میزدین زیرش میگفتین دروغ میگه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

دیوار حاشا بلنده برای چی اصلا گردن گرفتید . میگفتید از لجش این حرفو زده . الان با این کارتون هم خانواده شوهرتو نسبت به خودت و خانوادت پرو کردید هم این که فردا مرغشون به جای دوتا یه دونه تخم کنه میگن شما دعا گرفتید

2738
مادرت باید میزد زیرش میگفت داره دروغ میگه

گفت کار ب قسم خوردن بکشه نمیتونم دیگ قسم دروغ بخورم پس بهتره همون اول راستشو بگم

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

خیلی سخته ولی ادم ببینه مادرشو میکوبن و اون ساکته‌هوف بعضی مادرا خیلی صبورن.مثل مادر خودم قربونش برم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
گفت کار ب قسم خوردن بکشه نمیتونم دیگ قسم دروغ بخورم پس بهتره همون اول راستشو بگم

ای بابا

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
چرا مادرت‌گردن‌گرفته میزد زیرش میگفت این مردک از خودش میگه

مادرم از قسم دروغ میترسه

توروخدا حرفی نزنیدک بیشترنمک روزخمم بپاشه حالم اصا خوش نیس هیچکس هم ندارم اومدم اینجا خاهرانه دلداری ...

خودتو ناراحت نکن مطمئن باش مادرت چند روز دیگه فراموش میکنه برای مادرا اصلا مهم نیست این چیزا فقط وفقط خوشبختی وراحتیه بچه هاشون مهمه

گلرخ سابق😴  
2706