2733
2734
عنوان

پره اکلامپسی کمکککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 44 پست
اشالا هیچ وقت روز بد نبینی نمیدونی که تو این بارداری چه بلاهایی سرم اومده کجاها رفتم بخدا دیگ طاقت ک ...

من خیلی سختی کشیدم تو بارداریم

کیسه ابم پنج ماهگی پاره شد و بستری بودم

بعدم ک اومدم کرونا گرفتم

من ک خوب شدم مادرم گرفت

انقد سختی کشیدم خدا میدونه

خدا ایشالا برای هیچکس نخواد...ایشالا سالم بیان بغلمون راحت بشیم

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
من خیلی سختی کشیدم تو بارداریم کیسه ابم پنج ماهگی پاره شد و بستری بودم بعدم ک اومدم کرونا گرفتم م ...

انشالا بقران همه سختیاش به کنار فقط بچه سالم باشه هم مال شما هم مال خودم 

من اسفند ماه فهمیدم باردارم و فروردین شوهرم کرونا گرف دقیقا سیزه فروردین بستری شد ۱۵ روز ندیدمش شب و روزم شده بود گریه بعدش رفتیم غربالگری و گفتن ریسک سندرم دانش بالاس ۱۰ روز بعد رفتم غربالگری دوم خدا میدونه تا جواب ازمایشا بیاد و موقع ازمایشا بشه چیا کشیدم تو غربالگری دوم بدتر شدم که دیگ مجبورشدم برم آمینوسنتز وقتی دکتره سوزنو میکرد تو شکمم انقد برا خودم دلم سوخت گریم گرف تو اون بی پولی با اونهمه دردسر ولی خدا رسوندو خداروشکر سالم بود بعدش عفونت ادراری هنوز ۵ روزنگذشته بود صبحش یجوری شدم فک کردم بچه داره بدنیا میاد نمیتونستم از جام بلند شم دلم تیرمیکشید رفتم گفتن عفونت ادراری بعد اون زگیل تناسلی زدم و تا الانم دارم و گفتن باید سزارین بشم که نمیدونم دولتی قبول میکنه یانه بعدش گفتن بچه ضعیفه رشدش کمه استرس اون حالام که نمیدونم کرونا گرفتم یا چیه امیدم به خداس اشالا اخرش خوش باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالا بقران همه سختیاش به کنار فقط بچه سالم باشه هم مال شما هم مال خودم  من اسفند ماه فهمیدم ...

الهی عزیزم

منم زگیل زدم

بنظرت برا چیه ؟

دکتر چی گفت؟

بخاطر زگیل باید سز بشی؟

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
الهی عزیزم منم زگیل زدم بنظرت برا چیه ؟ دکتر چی گفت؟ بخاطر زگیل باید سز بشی؟

من چون قبلا ناشتم میتونه عوارض بارداری باشه که بعد زایمان خود بخود میره خیلیا زدن توبارداری تاپیکارو بخونی هس اره دکتر گف اگه سروصورت بچه بخوره به زگیل اونم مبتلا میشه و اگه حنجرش بریزه خفه میشه البته تو نوزادی نمیزنه مثلا ۵یا۶سالگی یا حتی ممکنه تا ۱۸سالگی بروز نده البته نوزادا بدنشون جوریه که ویروس رو میکشه و میگن احتمالش کمه که بچه هم مبتلا بشه ولی باید احتیاط کرد شما کجا زگیل دارین چن تاس 

2728
من چون قبلا ناشتم میتونه عوارض بارداری باشه که بعد زایمان خود بخود میره خیلیا زدن توبارداری تاپیکارو ...

من توی رونم دوتا دارم

راستی شمام کرونا گرفته بودی چجوری بود چن روزه خوب شدی 

اره من سردرد و بدن درد و ابریزش بینی و یکم سرفه و تنگی نفس و حس بویایی و چشاییم از بین رفت

ده روزه خوب شدم

2740
اره من سردرد و بدن درد و ابریزش بینی و یکم سرفه و تنگی نفس و حس بویایی و چشاییم از بین رفت ده روزه ...

من سردمه البته لباسیم تنم نیس و استفراغ دارم هرچی میخورم همونطوری بالا میارم 

من سردمه البته لباسیم تنم نیس و استفراغ دارم هرچی میخورم همونطوری بالا میارم 

حالا شاید کرونا نباشه اصلا مال شما

نمیدنم شاید چون الان بهترم فقط خونه سرده منم سردمه بخاری روهم روشن نمیکنم چون نمیتونم تو گرما بمونم& ...

خوب پس

بهترم میشی تازه

مسموم شده بودم دیروز دکتره جوری منو ترسوند الان امروز خیلیم خوبه حالم 

عزیزدلممممم چقد بهت گفتم نترس چیزی نیست😉

الهی شکر

2706