2737
2739
عنوان

پره اکلامپسی کمکککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 44 پست
عزیزم نگران نباش دیگ بچه کامله ..فوقش سزارینت میکنن...منم باید هر هفته ازمایش ادرار بدم...چون هم فشا ...

خیلی میترسم ازاول بارداریم فقط استرس داشتم میترسم حسرتش به دلم بمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم بگیرم و بمیرم چی بچه چی میشه  😢😭😭😭😭😭

نمیمیری

دیووووونه

با علائم گوارشی یعنی خفیف گرفتی

مادر من تمام علائم تنفسی و گوارشی رو داشت گرفت و خوب شد

بیماری زمینه ای هم داشت...حتی دوهفته هم بستری شد

خیلیا گرفتن و خوب شدن

دور هز جونت چرا بمیری اخه

چن روزه اینجوری

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2731
اره آزمایش دادم تو جواب اولیه عفونت ادراری شدید بود اون یکی رو ساعت ۲میدن مهمش اونع 

فک کنم برا همون عفونت ادراریت باشه ها

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
نمیمیری دیووووونه با علائم گوارشی یعنی خفیف گرفتی مادر من تمام علائم تنفسی و گوارشی رو داشت گرفت ...

ازشنبه تنگی نفس دارم اسهال بیشتراز یه هفتس از امروز صبحم حالت تهوع و استفراغ تنگی نفسم دکترا چک کردن همه چیم خوب بود گف اکسیژنتم خوبه ولی من احساس میکنم تنگی دارم البته دیشب رفتم حموم و هوام سرد بود خونه موهامم خیس خوابیدم فک کنم دیشب سرما خوردم گلومم خلت داره نصف شب بیدارشدم میلرزیدم ازسرما پتوام ننداخته بودم موهام انگار یخچال بود دیگ خدامیدونه چه بلایی سرم اومده 

2740
ازشنبه تنگی نفس دارم اسهال بیشتراز یه هفتس از امروز صبحم حالت تهوع و استفراغ تنگی نفسم دکترا چک کردن ...

خب تنگی نفست شاید برا بچه هست

فک نکنم البته دکترم گف دردات بخاطر عفونته ولی خودم حس میکنم که کرونا باشه 

اگر کرونا باشع فوقش یه هفته دیگه خوب شدی 

نمیدونم من اول بارداریمم داشتم 

منم خیلی وقته تنگی نفس دارم

البته آسمم دارما...دکتر گفت برا بارداری هست

اگر کرونا باشع فوقش یه هفته دیگه خوب شدی 

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭ای خدا دلم میخواد یه چیز سنگین بردارم چیزیم بشه بچه رو بردارن بعد هربلایی خواستن سرم بیارن 

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭ای خدا دلم میخواد یه چیز سنگین بردارم چیزیم بشه بچه رو بردارن بعد هربلایی خواستن ...

وای نه

دیوونه

تو شکمت جاش امن تره

بزار خوب میشی بخدا راحت زایمان میکنی بغلش میکنیاااا

یعنی چی ک بچع رو بردارن

اونجوری خوبه بچت ی طرف بی مادر و خودت یطرف مریض ??

بزار یکم دیگه خوب خوب میشی راحت زایمان میکنیا

وای نه دیوونه تو شکمت جاش امن تره بزار خوب میشی بخدا راحت زایمان میکنی بغلش میکنیاااا یعنی چی ک ...

اشالا هیچ وقت روز بد نبینی نمیدونی که تو این بارداری چه بلاهایی سرم اومده کجاها رفتم بخدا دیگ طاقت کرونا یا مسمومیت بارداری رو ندارم 😭

2706