2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سنه مرغ یا فیله رو تیکه کن با سیب زمینی قارچ سرخ کن یخورده سیر با پیاز داغو ادویه و رب 

جعفری هم در اخر پنیر پیتزاهم سلیقه ایه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738

سیب زمینی ها رو ورقه کن بچین ته طرف پیرکس

(گوشت چرخ کرده پیاز داغ رب ادویه جات قارچ)ی قاشق از این مایع بریز روش ی لایه پنیر پیتزا بریز 

بعد ی لایه بادمجون سرخ شده بچین 

دوباره ی لایه گوشت و مجدد پنیر پیتزا

بذار تو فر حدود ۴۵مین تا یساعت  😍😍😍😍😋😋😋😋😋😋

آقا قیمه دوس داره قیمه گذاشتم با اینکه با هم قهریم

من شوهرم عاشق استامبولی با گوشت تیکه ایه.  هفته ای یکی دوبار می خوریم. جدیدا حال غذا درست کردن ندارم یه مدت تو کار کباب تابه ای بودم الان زدم تو کار آبگوشت.چون نخود و لوبیا پخته همیشه تو فریزر دارم.

ما هنوز صبحونه نخوردیم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706