2733
2734
عنوان

وسواس فکری عملی نابودم کرد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2031 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرفتین پیشه روانپزشک درسته؟؟ خودتون مقابله کردین؟

ادرس دکتر مقدم نیا

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
من مدام افکار میاد سراغم که اینکارو کن اگه نکنی اتفاق بدی برات میوفته

کودکیمم داشتم مثلا اگه سه بار قفلو چک نکنی مادرت اینا میمیرن اگه سه بار پاتو رو فرش نگوبی یکی میمیره اما کمتر شد من همون برعکس عمل میکردم انجام نمیدادم ببینم چی میشه ۱۴سالم بود 

چه خنده دار.این که وسواس نیست میشه راحت جلوشو گرفت وسواس شستشو بدترین نوعه وسواسه اونم وسواس به نجاست و پاکی.مدام بادخودت میگی اینجا نجس شد دستم خیس بود خورد بهش بعد زدم فلانجا اونجام نجس شد وااااای سلسله وار ولت نمیکنه روانی کنندس 

ممنونم عزیزم

ان شاءالله خوب بشی عزیزم. از مهربانوجان هم کمک بگیر دختر خیلی خوبیه.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2740

ببین وقیق مهربانو هم اینطور بوده اتفاقی من امروز تاپیکشو دیدم واسه همین تا شما گفتی فرستادم واست

کودکیمم داشتم مثلا اگه سه بار قفلو چک نکنی مادرت اینا میمیرن اگه سه بار پاتو رو فرش نگوبی یکی میمیره ...

🤣🤣ببخشید خندم گرفت گفتم بخندم تا ببینین که چقد این افکار کوچیکو بی ارزشن بریزینشون دور.

منم به هر دری زدم نشد انگار باید خودمون مقابله کنیم

آفرین.منتظر نباش کسی بیاد نجاتت بده.همین امروز با اقتدار و محکم بلند شو برو به جنگش.ی روز عمرمون تموم میشه میبینیم هیچ کدوم اون اتفاقا نیفتاد چه حیف شد عمر به فنا رفت

2706