2737
2734
عنوان

وسواس فکری عملی نابودم کرد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2031 بازدید | 92 پست
دکتر خوب بهت بگم میری؟تهرانی؟

نمیتونم دیگه خانوادم قبول نمیکنن اما شما معرفی کن

من قرصای زیادی خوردم

الپرازولام

سیتالوپرام

هالپریدول

کلونازپام

فلوکسامین اما هیچکدوم بهترم نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من استرس خییییلی شدید دارم در حدی که بعضی وقتا عرق سرد میکنم

منم استرس داشتم مدام عذاب وجدان میومد سراغم مثلا میگفتم اگه اون روز وقتی مثلا داداشم ازم پول خواست بهش میدادم زندگیش خیلی بهتر میشد بعد هی عذاب وجدان.ولی الان میگم به جهنم خودمو شوهرمو عشقه.خدا خیلی بزرگه منم نباشم هوای اطرافیانمو داره.الان حالم خیلی خوبه

2728
2740
نمیتونم دیگه خانوادم قبول نمیکنن اما شما معرفی کن من قرصای زیادی خوردم الپرازولام سیتالوپرام ...

عزیزم من خواهرم افسردگی گرفت بعد زایمان در حدی که ما را نمیشناخت هزیون میگفت حتی بچه اشم را میگفت بچه من نیست خیلی تو اصفهان دکتر بردیم و تهران ولی فایده نداشت تا یک دکتر تهران پیدا کردیم یک کم هزینه هاش بالاست ولی خداوکیلی بهتر شد.

اسمش دکتر مسعود مقدم نیا هست انقلاب مطب داره تو بیمارستان مصطفی خمینی هم میره ولی اونجا بری میگه بیا مطبم. نوار مغز میگیره و متناسب با کمبودی که مغز داره دارو میده. یک دکتر سالیانی نام هم بیمارستان میمنت تهرات شنیدم کارش عالیه.

این تاپیک هم بخون گلم.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5099096/تجربه-ی-من-از-درمان-وسواس-فکری-و-عملی

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
نرفتین پیشه روانپزشک درسته؟؟ خودتون مقابله کردین؟

راستش یبار رفتم روانشناس از شانس من روانشناسه گفت رابطه جنسیت چطوره من میگفتم وسواس شستشو دارم مثلا فرشو میشورم میگم نجسه اون میگفت بعد رابطه چی چیکار میکنی .عوضی بود چندشم شد ازش.دیگه روانشناسو گذاشتم کنار.اتفاقی ی روز رفتم عطاری ی دکتر طب سنتی داشت بهش گفتم گفت سودای بدنت زیاد شده سردی نشسته رو مغزت چنتا دوا بهم داد ارامش گرفتم بعد کم کم خودم ی کارایی کردم تا حالم خوب شه.مثلا اهنگ شاد با صدای خیلی بلند میزاشتم ....

یه مدت اینکارو کردم استرسم خیلی رفت بالا اگه ادامه بدم میتونه خوبم کنه؟؟

اول یه سوال اینکه شما وقتی حرکت های وسواسی انجام میدی تو ذهنت چی میاد؟ اینکه مثلا فلان حرکت رو انجام بدم جلو اتفاق بد رو میگیرم درسته؟

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد
2706