2737
2739

من کتلت شیرازی درست میکنم ...

مراحلش تو نت هست واقعا میپسندم😊👌

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیب زمینی خام و‌رنده میکنم با پیاز و یدونه سیر و یه هویج ادویه هم کمی زنجبیل و آویشن و زردچوبه و فلفل سیاه ونمک میزنم دو قاشق آرد هم میزنم و تخم مرغ

بعضیا با سیب زمینی پخته هم درست میکنن که من دوست ندارم زیاد 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2728
این کو کو سیب زمینی های من که الان درست میکنم

به به نوش جان خیلیم عالی چیا میزنی بهش؟

معلومه هم کدبانویی هم زرنگ که الان ناهارت آمادس

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
2740
 به به نوش جان خیلیم عالی چیا میزنی بهش؟ معلومه هم کدبانویی هم زرنگ که الان ناهارت آمادس

ببین سیب زمینی ها رو بزار آب پز بشه بعد پوستش رو لکن بعد رنده ریز کن 2 تا تخم مرغ بزن با زردچوبه و نمک و فلفل و زعفرون بعد ورز بده با دستت بعد اندازه نارنگی بردار تو دسدت فرم بده سرخ کن.. کنار دستم یه کاسه آب بزار که دسدت رو بزنی به اون تا مواد کوکو به دسدت نچسبه

ببین سیب زمینی ها رو بزار آب پز بشه بعد پوستش رو لکن بعد رنده ریز کن 2 تا تخم مرغ بزن با زردچوبه و ن ...

مرسی عزیزم من شوهرم دوسداره شوید خشک هم بهش بزنم

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم