2733
2739
عنوان

ایه ی مجرب برای بارداری و جلوگیری از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 54730 بازدید | 943 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم این ماه این کارو انجام میدم توکل به خدا انشاالله همه مامان بشن
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
سلام منم اینکارو میکنم دو ساله منتظرم ممنونم
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
2731
سلام mahkam جون و همه ی دوستان عزیزم...من باردار بودم تو و خدا نخواست و سقط شد.خیلی اوضاع روحیم هم ب خاطر این مساله و چیزای دیگه بهم ریخته بود تا با تاپیک های mshkam جون آشنا شدم ممنونم راستی چه روزایی قمر در عقربه؟ و این ک قبل از اقدام ببندیم تا زایمان انشاالله یا وقتی فهمیدیم بارداریم ببندیم؟
ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪
دوستان وقتی پ ر یودتون تموم شد وپاک شدین بنویسین ببندین کمرتون.تا زایمان باید همراه باشه،قمر در عقرب رو هم زدم تو صفحه ی اول التماس دعا
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
ان شاءالله با خبرهای خوش بیاین. خودم که امروز دلم شکسته بدجوری ناراحتم.امیدوارم شما خوشحال باشین
2738
هیچ إیرادی نداره عزیزم ،من راجع به این ذکر خیلی تحقیق کردم.همیشه ی نمونه هایی هم هست که نشده.زمان رو درست نوشتی؟قمر در عقرب نبود؟وضو داشتی؟
2706