2733
2734
عنوان

ایه ی مجرب برای بارداری و جلوگیری از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 54730 بازدید | 943 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اسم منم یادداشت کن

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

مامان سمرا با چی رو پارچه نوشتی

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

2728
بله ستاره جان دوستای من همین کارو کردن ،شما هم همینکارو کن یا مثل دوستمون مامان سمرا هر جور راحت تری
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
ممنون مامان سمرا واسم دعا کنید دیگه ماه اخر انتظارم باشه

2740
عزیزم تو روز وزمانی که قمر در عقرب نباشه،جدول زمان قمر در عقرب تو لینک زیر هست.تو زمان های قمر در عقرب نباشه و روز نوشته بشه،
بله امروزمیشه،دوستمون گفتن موقع نزدیکی در میاوردن اما دوستای خودم که انجام دادن اونا در نیاوردن.هر جور خودت راحتی.
2706