2737
2739
این شوهر ما مارو ک دیوونه کرده خودشم خورو پف میکنه الان من بدبخت تا الان بیدارم ناراحتی اعصابم گرفتم ...

منکه دیگه نمیخوابم برم یه دوش بگیرم و پاشم واسه کار کردن

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
والا گیر ی مشت قوم ظالم افتادیم تا بوده همین بوده بوخودا من ک عادت کردم

اونا هم یکی دیگه عذابشون میده کلا همه این طور شدن تربیت بچه ها بد خواهر شوهرای منم یه جور اذیت میشن کلا تربیتها ایراد داره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا هم یکی دیگه عذابشون میده کلا همه این طور شدن تربیت بچه ها بد خواهر شوهرای منم یه جور اذیت میشن ...

یه جای کار میلنگه هیچی سر جاش نیس نه حرمت مونده نه احترام نه قدر شناسی .

..

2731
2738
والا گیر ی مشت قوم ظالم افتادیم تا بوده همین بوده بوخودا من ک عادت کردم

اینم یه امتحانه ازونایی که ادم رفوزه میشه 

گلم من خودم میدونم خوب نمیشه ولی نمیتونم طلاق بگیرم خانوادم پشتم نیستن ولی حیلی بچه دوست دارم  

خدا بزرگه من به معجزه خدا اعتقاد دارم حتما یه راهی برا مشکلات جلو پامون میزاره. فقط ازخدا وائمه کمک بخوایم .حتما حتما دستمون رو میگیرن مطمئن باش  مخصوصا امام رضا خیلی هوامو داشته

2706