2737
2739
عنوان

💚💚کیا به ته خط رسیدن بیان💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدین از چپ و راست همش خبرای بد میشنویم و میگیم مردم چشون شده 

میگن عصریه که همه بیدار میشن مثل ققنوسی که از خاک میاد بیرون و اشتباهاشو میبینه و بیدار میشه میگه ااااا من چطور اینکارو کردم

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
ممنونم عزیزم تورو خدا برام دعا کنید . بخدا تو تگنا هستم . 

برات آیت الکرسی میخونم الهی برات بآسونی مقدر شه بسپر ب خدا خودش بوقتش پیله نکن خدا وقتشو بهتر میدونی الهی بزودی 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2731
خیلی خوبه تو اون سن

ادم زودتر پخته میشه..

ولی مشکلش اینه ک تو این سن دستگاه تفکرت تحمل اون حجم از فشارو نداره

و خنج هایی ک ب روحت میخوره شاید تا اخر عمرت نذاره اون ادم سابق بشی

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
برات آیت الکرسی میخونم الهی برات بآسونی مقدر شه بسپر ب خدا خودش بوقتش پیله نکن خدا وقتشو بهتر میدونی ...

ممنونم عزیز دلم دعا کن بشه برام ایت الکرسی بخون فردا کارم درست بشه. منم چله یس گرفتم هر روز برات دعا میکنم. دعا در حق هم خ زود مستجاب میشه 😘

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
ینی من جمعه میخواستم کات کنم با کسی کات نکنم؟  خودمم دو دلم

عزیزم واسه نامزدا نمیدونم چقد رابطتون جدیه ؟؟

2738
ادم زودتر پخته میشه.. ولی مشکلش اینه ک تو این سن دستگاه تفکرت تحمل اون حجم از فشارو نداره و خنج ها ...

اره عزیزم ولی آدم همیشه در حال رشد رروحیه حتی میتونی بالاتر از بعد فرشته ها هم برسه که فزشته ها نمیتونن به اون بعد برسن

اون خنجا که میگی برای کساییکه خودشون نمیدونن اما تو که میدونی عزیزم معنیش اینه که میتونی ازون خنجا جای خوب استفاده کنی و فقط و فقط واسه تجریه این زخما واسه همه ی آدما هستش در شکلای مختلف و جایگاههای مختلف

در حدی ک اوکی بدم بعد ماه صفر میاد خواستگاری  کل خانوادشم منو میشناسن پدر مادر داداشاش زن عموش ...

عزیز اگه مدت زیادیه میشناسیش و واقعا میشناسیش دلت راضیه  

من میخاستم کات کنم 😂😂 ی لحظه تاپیک شما رو دیدم  اخه میخوام به همه ی کارایی ک گفتی عمل کنم 🙏

قربونت💚💚💚

2706