2737
2739
عنوان

تا حالا به کسی حسودی کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 38 پست

پسر عمم رتبش شده ۲۷ کشوری

ناراحته که چرا جزو ۱۰ تای اول نشده

واقعا بهش حسودی کردم دلم میخواست الان دقیقا مثل همون ناراحت باشم😂

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

اقا زاده ای چیزی هستی ینی ؟

مثلا صورت هیکلت همه چیت بی نقص بی نقصه ؟

یا اینقد پولداری ک هیچوقت کمبود چیزی رو احساس نکردی 

زیادی خوبی تو

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نع ولی رقابت تو ورزش کردم 

مربیم بم یاد داد ک رقابت کنم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
پسر عمم رتبش شده ۲۷ کشوری ناراحته که چرا جزو ۱۰ تای اول نشده واقعا بهش حسودی کردم دلم میخواست الان ...

اینا همونایی هستن که تو مدرسه نوزده  میشدن گریه میکردن بقیه با ۱۱ داشتن ذوق میکردن 

تو اینجور فکر کن 

خوب پز دادی دیگه 

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
اقا زاده ای چیزی هستی ینی ؟ مثلا صورت هیکلت همه چیت بی نقص بی نقصه ؟ یا اینقد پولداری ک هیچوقت کمب ...

نه عزیزم اتفاقا نه تنها پولدار نیستم بلکه خیلی وقتها مشکل مالی داشتم و دارم ی قیافه ی فوق معمولی فقط فهمیدم هرکسی تو زندگیش مشکلات خاص خودشو داره حسادت برای چی بکنم

2738
حس تنفر حس اینکه دوس دارم انگشتشو قطع کنم رو تختش دسشویی کنم اذیتش کنم تحقیرش کنم داروهاشو قایم کن ...

😂😂😂

مرسی عزیزم 

استارتر من به امبر هرد حسودی میکنم که چقد خوشگله 🥺

و شوهرشم که جانی دپ بوده 😢

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
اینا همونایی هستن که تو مدرسه نوزده  میشدن گریه میکردن بقیه با ۱۱ داشتن ذوق میکردن

😂😂😂😂این با ۱۹ و ۷۵ هم گریه میکرده گویا 

هعی خدا کاش الان تنها دردم این بود که چرا ۲ رقمی شدم تک رقمی نشدم😑هر چند رتبش شده ۹ منطقه ۱ و ۴ ایثارگران ولی بازم خره تک رقمی کشوری میخواسته نشده الان ناراحته   

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

درسته خله 😂😂

ولی خوشگه قبول داری ؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
😂😂😂 مرسی عزیزم  استارتر من به امبر هرد حسودی میکنم که چقد خوشگله 🥺 و شوهرشم که جانی دپ ب ...

میبینی که همون امبرهرد هم ی روانیه اینم ی مشکل حسادت نکنینننن

2706