2737
2739

سلام بچه ها..

من تو مجردیم خیلییی حال میکردم خیلی خرید میرفتم قدر پولامو نمیدونستم هر هفته بیرون چه با پسر چه با رفیقام چه اکیپی  همش رستوران و..همیشه خوراکیای خارجی پاستیلای مارک لوازم ارایشی گرون و...میخریدم..دست به سیاه سفید نمیزدم کلا پرنسس بودم انگار تو خونمون..نمیدونم فازم چی بود شوهر کردم یهو عاشق،شدم..خدایی الانم رفاه دارم شوهرمم گیر نی ولی واقعا دلم نمیاد دیگه برم مثلا پاستیل مارک بخرم یا مثلا هر روز بیرون رستوران..و فلان.(لوازم ارایشم مارکه الانم) همه بم حسودی میکرد تو مجردی که اره همش بیرونی و فلان ولی خودشون اجازه نداشتن برن بیرون..همش با خانواده غیرع.دلم تنگه برا اونموقع هام.بی دغدغه فقط خنده و شادی..

🥰🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دلم برای مجردبم تنگ شده

البته علت دلتنگیم محمد نیست

مشکلاتی که خودم دارم باعث این دلتنگی میشه😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

شوهر من دلش تنگ میشه گاهی وقتا واسه مجردیش 

منم ک مجردی نداشتم صبح تا شب شب تا صبح تو خونه خانوادم از اونایی بودن ک میگفتن دختر آفتاب مهتاب ندیده باشه خیلی گییییییییییر بودن همه میگن در حقم ظلم کردن منم هیچوقت ازشون راضی نیستم😔😔😔😔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
شوهر من دلش تنگ میشه گاهی وقتا واسه مجردیش  منم ک مجردی نداشتم صبح تا شب شب تا صبح تو خونه خان ...

درکت میکنم خیلی از رفیقام تنها دلیل ازدواجشون فرار کردن ازادی از خونه پدر بود..چندتاشونم جدا شدن اخرش

🥰🤱🏻
2738

من اونقدر ک از متاهلی راضیم حتی یه درصدم از مجردی راضی نیستم😔😔😔😔

ثانیه به ثانیه متاهلی رو لذت میبرم با تموم سختیاش😍

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

من.

شوهرم به همه چی گیر میده. اصلا آرامش ندارم همش استرس استرس استرس

جر و بحث جر و بحث جر وبحث

تمومی هم نداره...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
من اونقدر ک از متاهلی راضیم حتی یه درصدم از مجردی راضی نیستم😔😔😔😔 ثانیه به ثانیه متاهلی رو لذت م ...

اره دیگه..منم زندگیم خوبه روالع همچی..اما دلم تنگه برا مجردیم بدون دغدغه اسایش رووحی ارامشششش کامل..

🥰🤱🏻
اره دیگه..منم زندگیم خوبه روالع همچی..اما دلم تنگه برا مجردیم بدون دغدغه اسایش رووحی ارامشششش کامل..

باز من برعکس تو.... 

تو مجردی اصلا آرامش و راحتی نداشتم اصلا.... 

منم دقیقا مثل شما بودم یه فامیل نازمو میکشیدن اولین دختر خانواده.اولین نوه از دو طرف.خودمم شاغل بودم کلی هم خوشگذرونی میکردم و خرید آخر هفته ای نبود کوهی جایی نباشم برای صبحانه ولی عاشق شدم ازدواج کردم راضیم از زندگیم ولی خیلی سبک زندگیم تغییر کرده آخرین باری که کوه رفتمو یادم نمیاد....یادش بخیر 

نه هرگز چون متاهل خوبه ادم باشه 

من مجرد بودم لااقل ماهی دوبار کل خونه رو تمیزمیکردم غذامیپختم و خرید واینا 

برام فرق نداره چون وضعم فرق نکرده 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706