2733
2739
مگه بانک سود میده؟کدوم بانک؟

نه اصلا بانک نذار ما ۵سال اشتباه کردیم بخاطر سود بانک  چون پول ایران بی ارزشه اگه واسه درامد میخای بزار بورس وگرنه میتونی به خونه تبدیل کنی اجاره بگیری و این حرفا

ای بابا ریال که الان پشیزی ارزش نداره

ن بابا حیفه چرابذاری بانک ۳۰۰تومنو حساب کن ۳۰۰تا دوازده هزارتومن درحالت خیییلی خوشبینانه بهت میدن فروختن طلا و تبدیل ب پول اشتباه محضه مگراینکه بدیش ی چیز دیگه تبدیل ب پولش نکن 

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه پولش نمیکنم ولی چیکار کنم که درامد ماهیانه شه خیلی بش نیاز دارم

ببین میتونی دستگاه بخری البته اول تحقیقات زیادبکن 

ک باهاشون کارکنی مثل دستگاه جوراب باف دستگاه اسکاچ باف یاهزارن دستگاه دیگه خانگی ک الان من قیمت کردم دستگاه جوراب باف حدود ۱۰۰ملیونه 

و باپولت کارکنی 

یاحتی اگه کسیو داری مطمین روی ماشین باهاش سهیم بشی و سهم برداری ماشینای سنگین یا اتوبوس 

البته ماشین باری ها کارشون بهتر ازاتوبوسه الان 

مثلا ملشینی ک نهصد ملیونه تویک سوم سهمشو بخری و درامدش خیلی خوبه روز ب روزم میره روقیمت ماشین البته خوب خرجم داره ماشین ولی می ارزه 

یا بیل مکانیکی 

یاحتی خونه رو شریک بشی بخرید هرچنداونم درامدی نداره خونه نسبت ب ماشین سنگین

2740
ببین میتونی دستگاه بخری البته اول تحقیقات زیادبکن  ک باهاشون کارکنی مثل دستگاه جوراب باف دستگا ...

این ماشین که گفتی بنظرم خوبه ولی بعد با شراکت و دردسراش چیکار کنم؟ادم به خواهرشم نمیتونه اعتماد کنه

ببین میتونی دستگاه بخری البته اول تحقیقات زیادبکن  ک باهاشون کارکنی مثل دستگاه جوراب باف دستگا ...

خداییش فکر اقتصادی جمعتون خودم بودما😁😁😂😂

اخه خودم چندوقت هی دنبال کارخونگی بودم ولی واقعا زورم نرسید هیچ دستگاهی بخرم دستگاه جوراب بافی بیست تومن بوده شده ۱۰۰تومن 

این ماشین که گفتی بنظرم خوبه ولی بعد با شراکت و دردسراش چیکار کنم؟ادم به خواهرشم نمیتونه اعتماد کنه

واقعا آدم بیچاره میشه یک ملیون دوملیون دربیاره این روزا ولی  هیچیم نمیشه باهاش خرید😐

خداییش فکر اقتصادی جمعتون خودم بودما😁😁😂😂 اخه خودم چندوقت هی دنبال کارخونگی بودم ولی واقعا زورم ...

اره ممنونم ازت که لطف کردی و گفتی

اوووف همه چی گرون شده ادم واقعا نمیدونه چیکار کنه دیگه

خداییش فکر اقتصادی جمعتون خودم بودما😁😁😂😂 اخه خودم چندوقت هی دنبال کارخونگی بودم ولی واقعا زورم ...

میوه خشک کن میتونه بخره😁

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2706