2737
2739
عنوان

بچها خواهش میکنم یه لحظه بیاید

151 بازدید | 20 پست

بچها من مامانم یه چیز گرد تو سینشه و ما بی توجهی میکردیم خیلی وقته هست دردم نداره یکمم بزرگه تا این ک زن پسرعموم رفت دکتر اونم همینجوری بود بهش گفته بودن سرطان سینس بچها من خیلی میترسم قراره مامانم و ببرم دکتر خواهش میکنم دعا کنید چیزی نباشه...مامانم نباشه منم نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون گلم حتی یه لحظه ام نمیتونم تصور کنم چیز بدی باشه

میفهممت واقعا منم به شدت وابسته مامانمم 

کاش هیچ مادری هیچوقت مریض نباشه خیلی نامردیه 

خدایا همه مامانا رو در پناه خودت حفظ کن و سلامتی بهشون بده

2738
میفهممت واقعا منم به شدت وابسته مامانمم  کاش هیچ مادری هیچوقت مریض نباشه خیلی نامردیه  خ ...

قربونت برم عزیزم

الان هر کاری میکنم اشکام بند نمیاد

خدا کنه که زودتر بفهمم چیزی نیست 

بیبین عزیزم اصلا انرژی منفی نده منم بابام رو بردیم دکتر گفت تو ریه اش یه چیزی هست که نسبت به قبل رشد داشته ۶ ماه دیگه باز سی تی بده اگه بزرگ تر شده باشه ۸۰ درصد سرطان هست و باید نمونه برداری و تشخیص قطعی بده من تو این ۶ ماه یه چشم اشک یه چشم خون مردم و زنده شدم روحیه ام رو باخته بودم خود خوری میکردم نمیتونستم از کنار بابام بودن لذت ببرم تا بابام میگفت نفسم تنگه خلت دارم دنیا رو سرم خراب میشد اما بابام بعد ۶ ماه حتی فرصت نشد دوباره ببرمش سی تی در اثر ایست قلبی تو ۱ دقیقه فوت شد و من همش خودم رو مقصر میدونم به خاطر فکر مرگ پدرم هر روز میگفتم اگه بابام بمیره چی کار کنم میمیرم من فوبیای سرطان رو داشتم اما ...

به خودت و مادرت انرژی مثبت بده از هر لحظه زندگیتون لذت ببرین فقط خدا میدونه عمر آدما چه قدره  واسه اتفاقی که هنوز نیافتاده بیخودی نگران نباش انگار که منتظرش هستی

بیبین عزیزم اصلا انرژی منفی نده منم بابام رو بردیم دکتر گفت تو ریه اش یه چیزی هست که نسبت به قبل رشد ...

دورت بگردم‌من عزیزم نگران نباش

چشم عزیزم خدا روح پدرت و غرین رحمت بکنه

چشم حتما سعی میکنم براش کلی انرژی مثبت بفرستم

2706