2737
2739
عنوان

کسی عمل بینی انجام داده؟😭

279 بازدید | 47 پست

من سه ماهه بینیمو عمل کردم بین بینیم و نوک بینیم یه خط ایجاده شده وقتیم چسبمو در میارم دست میکشم روی بینیم انگار نوکش برآمدس نسبت به تیغه بینی تورو خدا بگین چکار کنم😭😭

با این وجود در آینده میخواستم عمل کنم ولی میترسم 😐

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه پیش پزشکتون نمیرین ؟؟پسرمن هر هفته میره 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738

ترس نداره اگه نیازه برو حتما

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خیلی چیزا بعد مدتی درست میشه من پایه دماغم که برش خورده بود دو تیکه شده بود الان اصلا مشخص نیست  ...

مثل بینی من ولی خیلی زود درست شد

ترس نداره که

من خیلی حساس بودم تا پای عمل دوم هم رفتم

ترمیم کنم لحظه آخر نزاشتن

دکترگفت بینیت خوکی میشه نکن . 

خیلی خوبه هیچی نمیفهمی نه دردی نه چیزی

فقط بعده عمل چندروز سرگیجه داری ....

ترس نداره ساحل جون بعدش سخته

من فرداعمل دارم خیلی استرس دارم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2706