2733
2734
عنوان

رفتم بابامودیدم دعاکردم خداراحتش کنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80827 بازدید | 1017 پست

پر بازدیدی ظاهرا فقط به تعداد صفحه نیست به تعداد بازدید کنندگانم مربوطه 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان.... هر کی جدید میاد توی تاپیک..

لطفا توی «ذکر یا من اسمه دوا و ذکره شفا» رو که به نیت شفای پدر استارتر و بیماران کرونایی هستش شرکت کنه. ۱۴تسبیح به نیت ۱۴ معصوم برداشتیم. زیادم نیست. خدا اجرتون بده. فردا هم میتونید بگید. لطفا شرکتی کنید بلکه خدا نظر کنه عزیز یه خونواده خوب بشه و از مراقبت های ویژه بیمارستان برگرده پیش خونواده اش.🙏

2728
دوستامون و تگ کنیم میشه؟؟ 

اگه باشن بیان امکان داره 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2740

فردا اسی تاپیک ختم این ذکرو بذار بیشتریا نیسنن ظاهرا

ازهمتون ممنونم چشمام داره میسوزه دعاکنین خدا به دل همه خونواده ها رحم کنه

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
ازهمتون ممنونم چشمام داره میسوزه دعاکنین خدا به دل همه خونواده ها رحم کنه

برو استراحت کن فردا تاپیک ختم ذکرو بزن ان شا الله خوب میشن

یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ یا مَنْ یَجْعَلُ الشِّفاءَ فیما یَشاءُ مِنَ الاَْشْیاءِ

اى که نامش دوا و ذکرش شفا است
اى که بنهد شفا را در هر چیزى که خواهد
ای مرهم درد همه دردمندان
لباس عافیت برتن همه بیماران بپوشان
آمین یا رب العالمین

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!