2733
2734
عنوان

رفتم بابامودیدم دعاکردم خداراحتش کنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80906 بازدید | 1017 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ابت الکرسی میخونم نفسم گرفت خدا کمکش کنه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2738
عزیزم خدا خودش بفریاد برسه، پدرتون چندساله شونه؟ بیماری خاصی داشتن که کرونای شدید گرفتن؟

60سالشه امسال قراربود براش جشن تولدبگیرم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
اخ الهی بمیرم که مظلوم واروم اشک میریخت میگفت بااشاره به سینش که درد داره 

وای نگو تورو خدا اینجوری گریه ام گرفت دلم ریش شد 

ان شالله خدا شفامیده 

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

آخ آخ آخ نگو ک یاد پدر خودم افتادم دو سال پیش از دنیا رفت دقیقا منم مثل تو از خدا شفای خیر خواستم یا اینوری یا اونوری راحتش کنه پوست و استخوان به معنای واقعی به رانش دست میزدم استخوان تو دستم بود و یه پوست شل 😔

حرف نمیزد بی قرار بود بی قرار دستاشو بی اراده تکون میداد گاهی محکم میزد رو سینش بمیرم براش

آخرم پنج روز هیچی نخورد شب آخر ک پیشش بودم دستمو محکم گرفته بود میبرد سمت دهنش 

فقط نمیدونم من چطور هنوز زندم😭

از ته دلم میخوام پدرت خوب شه مثل یه معجزه❤

همیشه اون بیشعوری باش که همه مواظبن براش سو تفاهم پیش نیاد نه اون مهربونی که همه دلشو میشکنن
انقدرگریه میکنم بچه هام افسردگی گرفتن امروزقول دادم گریه نکنم الان خوابیدن انقدرلبامووفشاردادم صدامو ...

😭😭😭😭😭چقدر سخته خدا خودش صبرت بده گریم گرف

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2706