2733
2739

من شوهرم داشت جلو خواهر برادراش کلاس میذاشت که فلان چیز رو از فلان پاساژ خریدم منم حواسم نبود فکر کردم یادش نیست گفتم نه بابا از همین مغازه سر خیابون خریدیم یادت نیست؟😂😂هرچی گفت نه تو یادت نیست بی خیال نشدم که نشدم😖😆بعدش کلی ناراحت شد منم خجالت کشیدم

یه بارم رفته بودیم خونه مادربزرگم (مت از مدریه رفتم مامانم اینلگا از صبح رفته بودن)دیدم یکی از دوستای قدیمی مامانم اومده یه سبد گل هم رو میزه گفتم وای دستتون درد نکنه چه گل قشنگی

چرا زحمت کشیدین خودتون گلید و...

دیدم خانومه هی سرخ شد اخرش گفت عزیزم اینو مادرت برای من اورده😂😂😂خیلی خجالت کشیدم

ای خدا زیادن و نیاز به سانسور دارن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایک

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2731

یه بارم ماه رمضون بود مامانم بابامو فرستاده بور زولبیا بامیه بخره

مهمونم داشتیم

یکی از مهمونا هم زولبیا بامیه اورده بود

از طرفی شیرینی فروشی تموم کرده بود بابام بدون زولبیا اومد

مامانم فکر کرد بابام رفته خریده گذاشت تو سفره هی میگفت ببخشید نمیدونم رضا چرا انقدر زولبیا بامیه بدی خریده همیشه خوب میخریده تروخدا ببخشید افتضاحه

مهمونمون سرخ شده بود😂😂😂

2738
یه بارم ماه رمضون بود مامانم بابامو فرستاده بور زولبیا بامیه بخره مهمونم داشتیم یکی از مهمونا هم ز ...

وااای طفلیا

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

داشتم از تو پارکینگ با پسرم میومدم بالا،پسرمم پشت سر هم داشت سلام میکردگفتم علیک سلام که همسایمون یه دفه باهام چشم تو چشم شد و گفت سلام،دیگه رومم نشد توضیح بدم که جواب سلام بچمو دادم

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

خواهرشوهرم منو واسه اولین بار دعوت کرده بود پاگشا

چند مدل غذا و .... 

بعد شوهره رفته بود دوغ بخره اشتباهی شیر خریده اینا هم ریختن تو پارچ آوردن سر سفره 

من یه لیوان ریختم بخورم دیدم شیره دیگه نخوردم حالا هی خواهرشوهرم میگه بخور دوغ بخور منم روم نمیشد بگم لنتی ها کدوم آدمی با غذا شیر میخوره اخه😂😂 بعد دخترش خورد فهمیدن شیره

بگو بگو😂😂

خخخ یه بار رفتم خونه داداشم

داداشم اومد تو اتاق گفت بیا بوس بده ببینم آقا هل کردیم این از اینور اومد من از اونور گیج شدیم آخر از لب بوس کرد😣😣😂😂انقد خندیدم انقد خندیدم گفت ای بابا رفت بیرون

ازین خنده الکیا که از خجالته بعدش کلی گریه کردم😥 ولی اون رفته بود نفهمید

خواهرشوهرم منو واسه اولین بار دعوت کرده بود پاگشا چند مدل غذا و ....  بعد شوهره رفته بود دوغ ...

😂😂😂😂😂وای 

من یه بار سر سفره لیوان دوغ از دستم افتاد دختر خواهرشوهرم گفت آخ زنداییییی

مردم از خجالت

2706