2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو مدل داره با گوجه ورب و یه مدل کشکش گردو

اون که با کشمشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

سیب زمینی نگینی سرخ می کنی برمیداری

پیاز سرخ می کنی (باید زیاد باشه)بعد بهش زردچوبه و ادویه چهار قلم(از عطاری بخر)اضافه میکنی،میگوها اضافه می کنی و یه تفت میدی درش تابه می ذاری،می ذاری ۵ الی ۱۰ دقیقه بپزه.میگو هر چی بیشتر بپزه سفت تر میشه.

بعد بهش لیمو عمانی و کشمش اضافه می کنی و در آخر هم سیب زمینی های سرخ شده.

با برنج ساده سرو میشه 

ما جنوبی ها این مدلی درست میکنیم: میگو رو با پیاز زیاد سرخ میکنیم و ادویه میزنیم مثل زردچوبه فلفل سیاه پودر سیر نمک 

بعد سیب زمینی هم نگینی سرخ میکنیم .

بعد برنج آبکش رو آماده میکنیم و لایه به لایه مواد و برنج میذاریم خیلی هم خوشمزس 😋 

میتونی موقع سرخ کردن مواد سبزی خشک هم بزنی بهش. یا اگه دوس داشتی به برنج سبزی اضافه کنی

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
ما جنوبی ها این مدلی درست میکنیم: میگو رو با پیاز زیاد سرخ میکنیم و ادویه میزنیم مثل زردچوبه فلفل سی ...

دلم خواست

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
منم‌‌همینطور 😒

ترکای شکمم دچار سوزش شدن نمیتونم اشپزی کنم کنار اجاق وگرنه فردا درست میکردم توروهم دعوتت میکردم.

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
ترکای شکمم دچار سوزش شدن نمیتونم اشپزی کنم کنار اجاق وگرنه فردا درست میکردم توروهم دعوتت میکردم.

چقدر مهربون😍

چه امضای خوبی♥️اشک تو چشام‌جمع شد

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
چقدر مهربون😍 چه امضای خوبی♥️اشک تو چشام‌جمع شد

نظر لطفته عزیزم..انشالله اشکای از سر شوق بریزی همیشه

نظر لطفته عزیزم..انشالله اشکای از سر شوق بریزی همیشه

همینطور خودت عزیزم♥️♥️♥️

ما جنوبی ها این مدلی درست میکنیم: میگو رو با پیاز زیاد سرخ میکنیم و ادویه میزنیم مثل زردچوبه فلفل سی ...

مرسی عزیزممممم

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
2706