2733
2734
عنوان

عفونت رحم

344 بازدید | 62 پست

سلام من عفونت دارم

دکتر بهم کلوتریمازول واژینال داده

5شبه استفاده میکنم

2شبه خیلی سوزش دارم قسمت ورودی ک اپلیکاتور وارد میکنم خیلی میسوزه و بسختی وارد واژن میشه

چرا اینجوری شدم؟😞😞

میترسم برم دکتر معاینه کنه 😞😞😞

تزریق واژینال عسل میگن معجزس

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو دکتر ی بار معاینه بشی ولی راحت میشی از این درد 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2742
2740
اوایل اینجوری نبودم خب ببخشید انگار ک تنگ شده میخوره ب یچیزی درد و سوزش کای باید تلاش کنم بره داحل

یه کم بیرون اپیلکاتور رو پمادی کن روان بشه بره داخل

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706