2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گوشی من که اصلا زود باتری خالی نمیکنه با اینکه زیاد هم باهاش کار میکنم ولی باتریش نرماله

من از پاساژ ایرانیان ( ضلع جنوب شرق میدان ولیعصر ) خریدم به نظرم اونا از علاالدین با انصاف تر هستند
همکار من سونی خریده اشکش رو درآورده واقعا... روزی هزار بار میگه غلط کردم.
من میگم htc amaze بخر. برادرم تازگیا خریده یعنی حرف نداره عااالیه..دوربین 8 ، حافظه داخلی 16 گیگ....یعنی یه کیفیت تصویری داره که تو هیچ گوشی ندیدم
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
دوست داداشم تو کار فروش و تعمیر گوشیه اون اینو بهش معرفی کرده که بخره
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2740
تربچه چندتا پیشنهاد .دوست داشتی گوش کن:
1- اصلا" از علا الدین خرید نکن چون مطمئن باش بهت میندازن .برو 500 متر پائینتر بازار موبایل ایران خرید کن.مطمئن
2- دتبال سونی نرو اصلا"
3- بهت پیشنهاد میدم گوشی LG مدل L7 , L9 رو هم ببینی.کار کنی باهاش عاشقش میشی .فکر نکن ال جی مارک بدیه برا گوشی.ححححححححححححححححححرف نداره من دارم 100% راضیم ازش