2737
2734
عنوان

رابطه در بارداري

365 بازدید | 17 پست

١ ماهو نيمه نداشتم

همسرم خيلي اذيت ميشه

جفتم پايين بود درد داشتم به خاطر اثاث كشي

دكترم منع كرد

ازون موقع سونو ندادم

خيلي ميترسم رابطه داشته باشم

ولي دلم واسه همسرم ميسوزه گناه داره

مرنج و مرنجان

یه جور دیگه راضیش کن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما هم نداري؟

داریم ولی دخول نیس.یه جور دیگه ارضا میشه 

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
یه جور دیگه راضیش کن

من اوايل ازدواج خيلي گرم بودم

يه چند بار دعوامون شد

يه حرفايي ازش شنيدم 

ديگه كم كم سرد شدم

خيلي وقته رابطه خوب نداشتيم

عذاب وجدان اونو دارم

مرنج و مرنجان
2740
اصلا وابدا خطرداره دختر. نکن اینروزا جبران میشه بعدا باهاش حرف بزن ویجوری راضیش کن

رابطه خطر داره

يا چون جفتم پايينه؟

اگر تو سونو بهم بگه جفتم سر جاشه ميتونم؟

مرنج و مرنجان
من اوايل ازدواج خيلي گرم بودم يه چند بار دعوامون شد يه حرفايي ازش شنيدم  ديگه كم كم سرد شدم ...

اوایل ازدواج همه شور و شوقشو دارن.منو شوهرمم هروقت تنها بودیم رابطه داشتیم.حالا شوهرت یه چیزی گفته از رو اشتباه شما به دل نگیر.الان هم راضیش کن بگو من با این وضعیتم باز هم به فکر توام.شرمندش کن.خودتم کنارش لذتتو ببر

منم اينجوريم ولي خيلي گله ميكنه 😞😞

دیگه باید درک کنه شرایط شمارو .بهش بگو دکتر گفته هیجان برا منو بچه خوب نیس ولی باز من حرف دکترو نادیده میگیرم و بهت میرسم

رابطه خطر داره يا چون جفتم پايينه؟ اگر تو سونو بهم بگه جفتم سر جاشه ميتونم؟

نمیدونم من که اشتباه کردم رابطه داشتم ودور از جون نی نی ت دکترم بعدا گفت نباید اینکارو. میکردی بسته به هفته نی نی وشرایطت داره بدون مشورت دکتراینکارونکن

..........