2737
2734
منم کم تحرکم کلا ولی بهم میگن خوش زا خواهرم میگه تو گربه زایی اینقدر راحت زایمان میکنی😆

خوشبحالت.زورزیادمیزنی توانقباضات؟من۱۲ساعت سره اولی دردکشیدم

میشه برام صلوات بفرستین خیلی نیازدارم😔🙏ممنونم
نه 3 نصف شب کیسه آبم پاره شد تا ساعت نه صبح کمرم درد میکرد ساعت یازده انقباضام کم کم شروع شد از دواز ...

خدا بگم چیکارشون کنه من بیمارستان خصوصی مثلن رفتم اصن نگات نمیکردن تا مامای خصوصی بگیری براشون مهم نبود شبم کامل خوابیدن صبح پاشدن بلند بلند میگفتن اخیش دیشب راحت خوابیدیم اصن نمیومدن دستگاه ها رو نگاه کنن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا بگم چیکارشون کنه من بیمارستان خصوصی مثلن رفتم اصن نگات نمیکردن تا مامای خصوصی بگیری براشون مهم ن ...

من یازده بستری شدم پرستارای شیفت صب از چن جا دستامو سیاه و کبود کردن آخرسرم سرمو اشتباه زدن

ساعت دوازده که شیفتشون عوض شد ی فرشته اومد بالا سرم خداکنه هرجا هست تنش سالم و دلش خوش باشه تا آخر زایمان هوامو داشت دکترمم عالی بود. ولی حیف خودم خیلی اذیت شدم

خوشبحالت.زورزیادمیزنی توانقباضات؟من۱۲ساعت سره اولی دردکشیدم

سر اولی ی جوری بود دردام ک تند میشد زور خودش میومد ولی سر دومی یکم اذیت شدم اولی دردام طبیعی خودش شروع شد خیلی هم سریع تند شد من ساعت 8 ک رفتم بیمارستان گفتن چقدر دیر اومدی تو اتگار 12 ساعت درد داشتی گفتم نه من دوساعت دردام شروع شده سر دومی امپول فشار بهم زدن یکم اذیت شدم

2728

خواهرشوهرم به حدی تنبل بود همش می خوابید که من گفتم اینا سه روزه زایمان می کنه ولی دردش کلا دو ساعت طول کشید من بیچاره روزی چهار ساعت پیاده روی می کردم نیم سانت هم باز نشدم اخرش سزارین شدم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2740

یه چیز عجیب که هیچ وقت فراموش نمی کنم تو بیمارستان بستری بودم یه خانومی اومد خیلی سرحال بعد من گفتم درد داری گفت کیسه ابم خونه پاره شده ولی درد ندارم منم گفتم تا فردا زایمان می کنی خیلی کار داری داشتیم حرف می زدیم تو سالن که یدفعه جیغ کشید وای بچه ام افتاد پرستارهاتو. همون سالن با عجله بچه رو داوردن یعنی شاخ داوردم یکی به این سادگی بزاد

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
عه جدا؟ من فکر میکردم کسی پیاده روی کنه دیگه حتما زایمانش خوبه

نه والا من ت چله زمستون روزی چهار ساعت پیاده روی کردم هیچی به هیچی

میخواستم ببینم چقدر وایسم تو خونه درد بکشم بعد برم

تا میتونی پیاده روی کن

من خواستم برم بیمارستان قبلش خونمو برق انداختم

جارو برقی کشیدم دیوار ها رو شستم و ....

مدت دردم کم بود

2706