2733
2734
عنوان

حالم بده

169 بازدید | 13 پست

صبح با شوهرم دعوا کردم از خونه انداختمش بیرون و گفتم اگه پاتو خونه بزاری خودمو خونه رو آتیش میزنم.از صبح رفته تا الان برنگشته.

هم نگرانشم. هم دلم نمیخواد ببینمش

نمیخوامم بهش زنگ بزنم.نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یبار تو دعوا بهش گفتم برو بیرون, رفت یکهفته بعد اومد. خونه مامانش رفت البته نگران نباش برمیگرده ...

پس چرا من این ھمہ بہ شوھرم میگم نمیرہ ھزاربارگفتم چن روزبروپیش مامانت بمون نیاخونہ نمیرہ ننش طبقہ ی پایین ماست😔

پس چرا من این ھمہ بہ شوھرم میگم نمیرہ ھزاربارگفتم چن روزبروپیش مامانت بمون نیاخونہ نمیرہ ننش طبقہ ی ...

خوبه ک نمیره. من وسط دعوا حالم بد بود گفتم برو ولی دلم میخواست آرومم کنه یا حداقل یکم بعدش برگرده از دلم دربیاره... رفت ک رفت

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!